Wpis z mikrobloga

Widać masz nasrane w deklu, bo nie rozumiesz, że można nie popierać ani ukrów, ani ruskich. Jedynym ograniczonym człowiekiem tutaj jesteś ty.


@G06DbT: oczywiście, że można. Ale moralnym obowiązkiem każdego polaka jest popieranie strony która walczy z naszym odwiecznym wrogiem. Reszta to ignoranci i rusofile.

Bo dla mnie uwłaczające jest oglądanie famemma jak ty to robisz.


@G06DbT nigdzie nie napisałem, że jest uwłaczające dzbanie bez umiejętności czytania.
Ale moralnym obowiązkiem każdego polaka jest popieranie strony która walczy z naszym odwiecznym wrogiem.


@malinq: nie. Moralnym obowiązkiem każdego Polaka jest dbanie o Polskę. A interesy ukrów nie leżą w interesach Polaków. Ja nie będę sobie odbierał od ust tylko po to, żeby ukr miał lepiej.

nigdzie nie napisałem


@malinq: ale taki wydźwięk miała twoja wypowiedź, ze gardzisz ludźmi, którzy pracują na nocną zmianę. Choć w sumie pewnie byś się
nie będę sobie odbierał od ust tylko po to, żeby ukr miał lepiej.


@G06DbT: Te Ukry wpłacają do budżetu państwa więcej niż cała twoja rodzina 20 pokoleń wstecz i do przodu o ile któraś kiedyś pozwoli Ci się zalać xD

ale taki wydźwięk miała twoja wypowiedź, ze gardzisz ludźmi, którzy pracują na nocną zmianę.


@G06DbT nie. To sugeruje po prostu pracę niewymagającą kwalifikacji, gdzie musisz zgadzać się na nocne zmiany, bo
nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, (nie)pozdrawiam środkowym palcem


@Stronk: mocny argument, szkoda, że skoro masz kontrtezę to jej nie potrafisz przedstawić tylko wolisz pokazać środkowy palec. Typowe dla niewyedukowanych patusów xD
To sugeruje po prostu pracę niewymagającą kwalifikacji, gdzie musisz zgadzać się na nocne zmiany, bo jest 10 Ukraińców na twoje miejsce.


@malinq: Ha ha ha ha, większej bzdury nie słyszałem od kilku lat.

Niestety ale przemysł rządzi się swoimi prawami, i pewne sprawy muszą działać nawet w nocy. Ale skąd to ty możesz wiedzieć, jeśli prąd bierzesz z gniazdka, a wodę z kranu.

Te Ukry wpłacają do budżetu państwa więcej niż
tak tak, oczywiście, każdy ukr zarabia więcej ode mnie. Jak by mogło być inaczej.


@G06DbT: nie każdy ukr tylko wszyscy Ukraińcy gamoniu bez umiejętności czytania ze zrozumieniem.

I nie zarabiają więcej od Ciebie, tylko więcej wpłacają do budżetu dzbanie xD

Gdzie byli twoi starzy jak trzeba Cię było uczyć czytania? Chlali w jakiejś melinie w nowopiździecku czy pieprzyli się w sławojce? xD
mocny argument


@malinq: no pewnie że mocny, zauważ że odnoszę się do tego o czym op mówi w swoim poście więc samo to przekreśla whataboutism, to już znaczne bardziej twoje rozwadnianie tematu wstawkami o murzynach podpada pod to co sam chciałeś mi zarzucić xD

A najśmieszniejsze jest to że na samej wiki jako przykład whataboutismu podane jest słynne "A u was Murzynów biją!" xDD

W sumie to skąd masz takie rzeczy
I ty myślisz, że to bajzel ma coś z głową?


@GodEmperorWasRight: Ty na pewno masz, skoro #!$%@?łeś się do ilości akcji na moim koncie, a ja piszę o kłamliwej propagandzie BłazenMena xD
Ale jeśli już chcesz wiedzieć, to dużo plusuję. Każdy plus, to jedna akcja. Plusów na mikroblogu mam prawie 69000. Faktycznie, to prawie niemożliwe do zrobienie kliknąć w ciągu dnia kilkadziesiąt plusów. Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość.
W sumie to skąd masz takie rzeczy wiedzieć, w pokemonach tego nie tłumaczyli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Stronk: ad hominem Cię za to pijani starzy nauczyli xD

rozwadnianie tematu wstawkami o murzynach


@Stronk porównanie, żeby takie gamonie bez szkoły jak Ty mogły zrozumieć - jak widać, nie poszło

A najśmieszniejsze jest to że na samej wiki jako przykład whataboutismu podane jest słynne "A u was Murzynów biją!"
ad hominem Cię za to pijani starzy nauczyli xD


@malinq: spójrz na siebie najpierw ćwoku obsrany, w każdym poście kogoś obrażasz albo opowiadasz swoje sny, ja przynajmniej odnoszę się do faktów pokemonie XD

To Ty zastosowałeś typowe ruskie narzędzie manipulacji pt. "a USA to morduje na bliskim wschodzie i się nie czepiacie"


niby gdzie tak napisałem, leków nie wzięłaś księżniczko?

a kontekst tego co było napisane jest zupełnie inny xD


Kontekst
@rolnik_wykopowy: To i tak znaczy, że spędzasz tutaj w #!$%@? dużo czasu bo żeby coś zaplusować to musisz to zobaczyć, przeczytać itp. Jestem ciekawy czy tyle samo życia poświeciłeś na walkę z propagandą rosyjską czy tylko ten bajzelman cię tak boli ale na to pytanie raczej znam odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) Na zdrowie w każdym razie.
niby gdzei tak napisałem, leków nie wzięłaś księżniczko?


@Stronk: to analogia do tego co napisałeś

Jakoś obrażanie Polaków na screenie wrzuconym przez opa ci już nie przeszkadza, pokemonie.


Ale tego też nie zrozumiałeś gamoniu bez szkoły xD