Wpis z mikrobloga

  • 206
@rolnik_wykopowy: ja mam dobrą radę dla takich jak on: proszę wyjeżdżać na ukrainę czym prędzej walczyć o ojczyznę. Skoro im się u nas nie podoba, to niech wracają do siebie.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: typie oni walczą o życie. Albo tępa ukraińska propaganda, albo walka za oligarchów w okopach, bo o żadnej wolnej Ukrainie po wojnie nie ma mowy. Dalsza akceptacja dla działań tego typa na wykopie, to albo zmowa z moderacją, albo jej całkowita bierność, jeśli chodzi o zablokowanie dalszej jego działalności (aczkolwiek, z aktywności wnoszę, że to konto prowadzą różne Dmytry). Widać, że puszczają im nerwy, bo nikt się już na „walkę
  • Odpowiedz
„przyjaciół na zawsze”


@WojciechM-ce: to kiedyś oni byli naszymi przyjaciółmi?

Pamiętam jak jako mały gówniak jeździłem ze starymi do babci na wieś, i zawsze o ukrach mieli złe zdanie. A było to kupę lat temu.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak jako mały gówniak jeździłem ze starymi do babci na wieś, i zawsze o ukrach mieli złe zdanie. A było to kupę lat temu.


@G06DbT: Ja zawsze jak jeżdżę do miasta. Takiego dużego, gdzie ludzie są wykształceni i zarabiają kupę siana. To takich co mówią o Ukraińcach "per ukry' i mają złe zdanie po babci, nikt nie trzyma w towarzystwie. Tacy ludzie to persona non grata, skoro IQ <30 pozwala
  • Odpowiedz
"per ukry'


@malinq: ty myślisz, że to określenie powstało teraz? Muszę cię zmartwić, bo to istnieje od lat.

gównie z kartonu zamiast w normalnym kraju


@malinq: Chyba ty. Ja mówię po swoich doświadczeniach z ukrami. Może ty masz lepsze, ale niestety, ja mam takie a nie inne. Roszczeniowość, tylko dej dej dej, i to, że w oni mają być "pępkiem świata" troszkę potrafi irytować. Ale na mnie nie działa ich
  • Odpowiedz
Muszę cię zmartwić, bo to istnieje od lat.


@G06DbT: A czy ja gdzieś twierdzę, że nie istnieje od lat? W muchosrańsku was nie uczą czytać mentalny kacapie? Gdzie tak napisałem, no pokaż mi. Zacytuj, zescreenuj, cokolwiek Ty dzbanie. Używanie takich zwrotów jest dla ludzi o IQ kaktusa. Nazywanie w normalnej dyskusji Ukraińców - Ukrami, to tak jakby nazywać czarnych - czarnuchami - więcej mówi o autorze tych słów niż o przesłaniu
  • Odpowiedz
W muchosrańsku was nie uczą czytać mentalny kacapie?


@malinq: o fajnie, ktoś ma inne zdanie niż ty, to już jest kacapem? Widać masz nasrane w deklu, bo nie rozumiesz, że można nie popierać ani ukrów, ani ruskich. Jedynym ograniczonym człowiekiem tutaj jesteś ty.

magazynier bez matury


@malinq: na twoje nieszczęście nie jestem ani magazynierem, i mam maturę.

nocnej zmianie


@malinq: Twierdzisz że to jest uwłaczające? Bo dla mnie uwłaczające
  • Odpowiedz
Nazywanie w normalnej dyskusji Ukraińców - Ukrami, to tak jakby nazywać czarnych - czarnuchami - więcej mówi o autorze tych słów niż o przesłaniu wypowiedzi.


@malinq: Lolaboga mokebe obrażajo xD

Jakoś obrażanie Polaków na screenie wrzuconym przez opa ci już nie przeszkadza, pokemonie. Wracaj do bajek, no chyba że czerpiesz przyjemność z błaźnienia się.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: nawet w tym wątku widać wsparcie neuropy dla tego osobnika. Przypomnę, że jednym z jego największych wrogów jest Konfederacja, czy istnieje lepszy powód, aby na nich głosować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz