Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: typie oni walczą o życie. Albo tępa ukraińska propaganda, albo walka za oligarchów w okopach, bo o żadnej wolnej Ukrainie po wojnie nie ma mowy. Dalsza akceptacja dla działań tego typa na wykopie, to albo zmowa z moderacją, albo jej całkowita bierność, jeśli chodzi o zablokowanie dalszej jego działalności (aczkolwiek, z aktywności wnoszę, że to konto prowadzą różne Dmytry). Widać, że puszczają im nerwy, bo nikt się już na „walkę
Pamiętam jak jako mały gówniak jeździłem ze starymi do babci na wieś, i zawsze o ukrach mieli złe zdanie. A było to kupę lat temu.


@G06DbT: Ja zawsze jak jeżdżę do miasta. Takiego dużego, gdzie ludzie są wykształceni i zarabiają kupę siana. To takich co mówią o Ukraińcach "per ukry' i mają złe zdanie po babci, nikt nie trzyma w towarzystwie. Tacy ludzie to persona non grata, skoro IQ <30 pozwala
"per ukry'


@malinq: ty myślisz, że to określenie powstało teraz? Muszę cię zmartwić, bo to istnieje od lat.

gównie z kartonu zamiast w normalnym kraju


@malinq: Chyba ty. Ja mówię po swoich doświadczeniach z ukrami. Może ty masz lepsze, ale niestety, ja mam takie a nie inne. Roszczeniowość, tylko dej dej dej, i to, że w oni mają być "pępkiem świata" troszkę potrafi irytować. Ale na mnie nie działa ich
Muszę cię zmartwić, bo to istnieje od lat.


@G06DbT: A czy ja gdzieś twierdzę, że nie istnieje od lat? W muchosrańsku was nie uczą czytać mentalny kacapie? Gdzie tak napisałem, no pokaż mi. Zacytuj, zescreenuj, cokolwiek Ty dzbanie. Używanie takich zwrotów jest dla ludzi o IQ kaktusa. Nazywanie w normalnej dyskusji Ukraińców - Ukrami, to tak jakby nazywać czarnych - czarnuchami - więcej mówi o autorze tych słów niż o przesłaniu
W muchosrańsku was nie uczą czytać mentalny kacapie?


@malinq: o fajnie, ktoś ma inne zdanie niż ty, to już jest kacapem? Widać masz nasrane w deklu, bo nie rozumiesz, że można nie popierać ani ukrów, ani ruskich. Jedynym ograniczonym człowiekiem tutaj jesteś ty.

magazynier bez matury


@malinq: na twoje nieszczęście nie jestem ani magazynierem, i mam maturę.

nocnej zmianie


@malinq: Twierdzisz że to jest uwłaczające? Bo dla mnie uwłaczające
Nazywanie w normalnej dyskusji Ukraińców - Ukrami, to tak jakby nazywać czarnych - czarnuchami - więcej mówi o autorze tych słów niż o przesłaniu wypowiedzi.


@malinq: Lolaboga mokebe obrażajo xD

Jakoś obrażanie Polaków na screenie wrzuconym przez opa ci już nie przeszkadza, pokemonie. Wracaj do bajek, no chyba że czerpiesz przyjemność z błaźnienia się.