Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #blackpill

Ale nie, oczywiście w Polsce przemoc nie istnieje, mężczyźni są święci :))) To faceci są dyskryminowani i to faceci przeżywają "piekło mężczyzn" tylko dlatego, że nie mogą z@ruchać. Co tam, że kobiety są maltretowane, gwałcone i poniżane, największą bolączką w kraju jest fakt, że incel nie może zakisić ogóra :)))
Pobierz WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill

Ale nie, oczywiście w Pol...
źródło: a4b258e2-e021-4c07-ab74-ac24d7ec3ec1
  • 30
@Pabick: Nie masz racji. Po prostu nie widzicie różnicy w normalnym, kulturalnym zagadaniu do kobiety czy właśnie takim subtelnym uśmiechu a natarczywym narzucaniem się, wgapianiem się czy obleśnymi gestami. Nie jest zbrodnią podejść do kobiety i jej zaproponować spotkanie ale jeśli kobieta odmówi albo wyczujecie, że no nie odwzajemnia zainteresowania to powinniście odpuścić ale nie.... wy dalej swoje oczywiście. Bo to niemożliwe, że mnie laska nie chce... Nie patrzycie kompletnie na
Nie masz racji. Po prostu nie widzicie różnicy w normalnym, kulturalnym zagadaniu do kobiety czy właśnie takim subtelnym uśmiechu a natarczywym narzucaniem się, wgapianiem się czy obleśnymi gestami. Nie jest zbrodnią podejść do kobiety i jej zaproponować spotkanie ale jeśli kobieta odmówi albo wyczujecie, że no nie odwzajemnia zainteresowania to powinniście odpuścić ale nie.... wy dalej swoje oczywiście. Bo to niemożliwe, że mnie laska nie chce... Nie patrzycie kompletnie na reakcje kobiety
@Pabick:

@WyzwolonaPodrozniczka: Właśnie potwierdziłaś to co napisałem, zwyczajnie nie potraficie zakomunikować jasno takiemu facetowi o co wam chodzi. Dlatego jak facet dalej zagaduje bo nie dostaje sygnału zwrotnego by się #!$%@?ł, to już uważacie to za molestowanie, bo dla was to facet musi się zawsze domyślać o co wam chodzi.

Ja komunikuje a i tak faceci się potrafią narzucać i dalej nagabywać. Kobiety po prostu są kulturalne i nie chcą
Ja komunikuje a i tak faceci się potrafią narzucać i dalej nagabywać. Kobiety po prostu są kulturalne i nie chcą komuś sprawiać przykrości, więc nie każda powie do faceta "sp!erdalaj", ale to widać też po minie i mowie ciała, że kobieta nie jest zainteresowana. Facet, który ma choć minimalne zdolności socjalne jest w stanie to zauważyć i wyciągnąć wnioski. Ale p0lusy na to nie zwracają uwagi, bo po co. Ważne, żeby się