Wpis z mikrobloga

Za kilka dni będę rozpakowywał kupiony w morele komputer. Czy ma ktoś doświadczenie z kupowanymi i składanymi u nich komputerami? Jeśli wybrałem usługę "montaż" komputerowy standard" to czy mam już ustawione w biosie profil XMP, żeby pamięć ram działała w częstotliwości 3600 mhz oraz również w biosie opcje "resizable bar? Czy jednak muszę sobie samemu poszukać w biosie i ustawić te dwie opcje?

#morelenet #pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #grypc #rozrywka #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #gry #gra #game #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #morele #xkom #komputronik #proline
  • 8
@Edenes: dla pewności sprawdź. Po prostu mogli to zrobić, a mógł ktoś się machnąć i nie ustawić. Lepiej zawsze wszystko sprawdzić samemu. I obejrzyj dobrze kartę graficzną czy nic się nie rozwaliło w transporcie. W ogóle mam nadzieję że nie wysyłają z zamontowaną kartą bo przy obecnych rozmiarach kart to by była tragedia.
Sam u nich zamawiam części ale kompa składam samemu - wtedy mam pewność że nie dostanę części ze
  • 0
@thewickerman88: ja zamawiam całkowicie złożony zawsze bo nie potrafię kompletnie składać komputerów a po drugie przy takiej robocie to mi się mocno ręce trzęsą xd
@majk3l miesiąc . w ostatnich tygodniach miałem mało czasu dla siebie