Wpis z mikrobloga

On to napisał tak, jakby w 2024 roku to były jakieś wielkie pieniądze xD

To pokazuje mental oraz pozycję z jakiej nadaje.

Bosak co by o nim nie mówić - wykonuje swój zawód, udziela się medialnie, jest jednym z przewodniczących w swoim ugrupowaniu, obecnie wice - marszałkiem Sejmu. Jakby zsumować pracę w Sejmie plus wypowiedzi dla mediów to zasuwa po 12 godzin dziennie. Mi by się nie chciało za tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problemem to są pionki partyjne zarabiające po 30 kola na rękę w państwowych spółeczkach. Szkalowanie posłów za to, że zarabiają nieco powyżej przeciętnej pensji w Warszawie to albo populizm, albo debilizm.

#napierala #bestiazewschodu #lepszykomentator
Mjj48003 - On to napisał tak, jakby w 2024 roku to były jakieś wielkie pieniądze xD 
...

źródło: IMG_5003

Pobierz
  • 58
Najgłupszy argument jaki istnieje: "skoro jest przeciwny to czemu pobiera".


@Aliuss: aha no spoko lider partii będący przeciwnikiem programu jednocześnie w nim uczestniczy XDD wiarygodność 120% XD

to tak jak z tymi bogaczami latającymi prywatnymi odrzutowcami na konwencje w sprawie zmian klimatu i którzy tam grzmią, że ludzie nie powinni latać samolotami i jeździć samochodami XD

Jak memcen weźmie tęczową koszulkę bo dają za darmo to też będziesz go bronił? xD
@Aliuss: kretyńskie to jest to wielbienie konfedepisacji XD

poza tym napisałem - lider partii politycznej powinien dawać przykład i skoro jest przeciwnikiem programu to dla zasady powinien nie brać socjalu (który z definicji powinien należeć się tylko najbiedniejszym, a nie politykom)

Co z tego że prawnie mu się należy, skoro to prawo jest źle napisane przez PiS i sam memcen je krytykuje i chce zmienić XD
@bylem_zielonko: Czy ja gdzieś napisałem, że kogoś wielbię? Nie wciskaj mi słów w usta. Bosak to narodowiec i jak pisze kolega wyżej jest za socjalnem, czego ja jestem dużym przeciwnikiem. Powtórzę jeszcze raz, nie ma nic złego w pobieraniu socjalu, który ci się należy i sam go po części finansujesz. To, że cały program jest beznadziejny to zupełnie inna sprawa.
Nie wiem co takiego nadzwyczajnego jest w tym Mentzenie.


@tomek123456789: No właśnie nic. Tak samo jak nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że bosak i jego żona popierają kasę jako zawodowi posłowie. A frustrat z twittera zrobił z nich jakiś złodziei czy wyłudzaczy
@Gumez: Nie chce zakazać rozwodu idioto, tylko, żeby była możliwość zawarcia umowy cywilnoprawnej związku mężczyzny i kobiety, której nie da się rozwiązać- i to nie obowiązek tylko wybór- bardzo korzystna opcja dla dyskryminowanych mężczyzn przez prawo, którzy w razie rozwodu tracą większość majątku i jeszcze muszą płacić alimenty na żony i dzieci. Zawsze można zawrzeć zwykłe małżeństwo cywilne, ale zawsze jest opcja i wtedy dajesz kobiecie jak kocha to niech zawiera