Wpis z mikrobloga

On to napisał tak, jakby w 2024 roku to były jakieś wielkie pieniądze xD

To pokazuje mental oraz pozycję z jakiej nadaje.

Bosak co by o nim nie mówić - wykonuje swój zawód, udziela się medialnie, jest jednym z przewodniczących w swoim ugrupowaniu, obecnie wice - marszałkiem Sejmu. Jakby zsumować pracę w Sejmie plus wypowiedzi dla mediów to zasuwa po 12 godzin dziennie. Mi by się nie chciało za tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problemem to są pionki partyjne zarabiające po 30 kola na rękę w państwowych spółeczkach. Szkalowanie posłów za to, że zarabiają nieco powyżej przeciętnej pensji w Warszawie to albo populizm, albo debilizm.

#napierala #bestiazewschodu #lepszykomentator
Mjj48003 - On to napisał tak, jakby w 2024 roku to były jakieś wielkie pieniądze xD 
...

źródło: IMG_5003

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Niech lewaki pochwalą się Mentzenem, który nie pobiera pensji poselskiej. Poza tym wszyscy posłowie to dostają i nawet więcej, Memcen zrobił odcinek na yt o ich zarobkach, dietach i #!$%@? nieoprocentowanych pożyczkach. Poseł może sobie sam pożyczyć od państwa 20 milionów złotych na 0 procent i raty takie jak będzie chciał bez terminów jakichkolwiek- wedle jego woli.
  • Odpowiedz
@Mjj48003 no tak, wyp0k, elita, tu za 20k złociszy to nasz kwiat narodu z łóżka nie wstaje. A ludziom oburzonym na to, że poseł tyle dostaje, proponuję zainteresować się wyborem ludzi, którzy to uposażenie będą chcieli zmniejszyć. W głównych partiach takich ludzi nie ma.
  • Odpowiedz
Niech lewaki pochwalą się Mentzenem, który nie pobiera pensji poselskiej


@Nowystaryziel: przecież to nic nadzwyczajnego. Po prostu nie jest zawodowym posłem. Jest multum innych posłów którzy też pobierają tylko dietę (bo jak pracujesz gdzieś indziej to wynagrodzenie z sejmu nie przysługuje). Nie wiem co takiego nadzwyczajnego jest w tym Mentzenie.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Bosak jest czlowiekiem bez wykształcenia, ktory w zyciu nie skalal sie za bardzo praca (taki Hołownia ma przynajmniej jakies doswiadczenie) ktory do tego na spolke z zona prezentuja poglady wiary na miare skrajnych muzułmanow.
  • Odpowiedz