Wpis z mikrobloga

Myślę, że ta przegrana o wiele więcej może dać Littlerowi. Mógłby się spalić, sodówa by odbiła (choć ja uważam, że i tak już widać efekty), a tak Humphries dał mu lekcję, motywację do dalszego rozwoju i pewnie spore #!$%@?, a to dobry motywator.

Jak ktoś ogląda boks to np. Andy Ruiz co wygrał z Joshuą i osiadł na laurach czy inni, przypadkowi mistrzowie.

#dart
  • 8
via Android
  • 0
@JanSebastianCadillac Druga ścieżka (gdyby wygrał) to jeszcze Schlierenzauer w skokach. Szybko zaczął, powygrywał wszystko i wypisał się z czołówki chyba w wieku 22 lat. Gdzie większość wtedy, zaczyna dopiero łapać formę. Dlatego ja nie jestem fanem takich młodych mistrzów w sportach indywidualnych. Są wyjątki, ale jednak wolę stopniowe docieranie na szczyt.
via Android
  • 0
@maciek-adamek Pietreczko też ostatnio raz zaszalał, wielu widziało nowa gwiazdę, a tu na następnym turnieju szybka weryfikacja i powrót na swój poziom. Inny przykład bo on jest w wieku Humphriesa i to była inna ranga, ale jednak pokazuje żeby spokojnie podchodzić do takich wystrzałów formy na jednym turnieju. Jak go wezmą do PL to będzie dobry test. Tak samo jak granie poza UK, przy akompaniamencie gwizdów. Pokemonowi od razu psycha siadła i