Wpis z mikrobloga

Cześć!
W tym roku planuję wymienić swojego wysłużonego realme 6 na jakiś inny smartfon, i myślałem nad zakupem Iphona i rozpoczęcie przygody z Apple. Mój budżet to max 2,5k. Myślę, że nie jestem wymagającym użytkownikiem, telefon służy mi głównie do przeglądania SM, Messenger, czasem wykonać połączenie. Robię mało zdjęć, nie używam raczej wymagających aplikacji, nawet muzyki mało słucham, jedynie na siłowni.
Macie coś do polecenia?
Kumpel ma XS MAX i sobie chwali, nawet by mi sprzedał, ale nie wiem czy w tym budżecie nie celować trochę wyżej w używane(13/12 PRO), a w nowy to np 11?
Co o tym sądzicie?
#iphone #apple #ios #kiciochpyta #smartfon #telefony
  • 9
@ATLETICO ja mam 11 i sobie chwalę, kupowałem jako używany. Zdjęcia ekstra, socjale działają płynnie, bateria ponad 1 dzień. Moja Kobieta ma 12 pro max i jedyne różnice to lepsze zdjęcia w nocy i większy ekran.
Co o tym sądzicie?


@ATLETICO: w sierpniu 2019 roku zakupiłem za 2649 zł iPhone 8. W zasadzie nie potrzebuję póki co wymieniać telefonu ale iOS 17 nie dostanę. Ile jeszcze podziała bez aktualizacji? Nie wiem ale znając Apple co najmniej rok. Zły byłem na siebie że nie zaczekałem na nosze SE. Zły na siebie jestem że nie kupiłem nowego 13 mini. Z drugiej strony... Cóż, to co Apple pokazuje sprawia że
@ATLETICO: śmiało kupuj 11 w tym budżecie to nawet 12/13mini wychaczysz. iPhone to świetne telefony, używałem przez lata i złego słowa nie powiem :) Teraz się zastanawiam bo chętnie też bym zmienił obecnego s23ultra, znów na iPhone'a.