Wpis z mikrobloga

Bedziecie mieli wybor albo kawalerka na #!$%@? za milion zlotych albo emigracja. Po co sie tak piescic powoli z pompowaniem cen mieszkan? Od razu ustalmy minimalna cene ze metr kwadratowy 50 000 zł aby kawalerka na #!$%@? kosztowala co najmniej poltora miliona i fajrant. (°° https://wykop.pl/link/7322471/konrad-fryszak-ko-ceny-mieszkan-sa-za-niskie-pracujemy-nad-kredytem-0

#nieruchomosci #bezpiecznykredyt #kredyt2procent #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie ##!$%@?
  • 10
Ja tam nie wiem, u mnie 40km od warszawy, mieszkania z pierwotnego ~75m kosztują poniżej 600k. #!$%@?ów to nie jest, elegancko można dojechać do Warszawki PKP albo autostrada. Ja nie wiem jaki Wy macie problem, no ale jakbyście chcieli 10 min od centrum za pół darmo to tanio nie będzie.
@GOHAN @Redoxx nie o to mi chodziło barany tylko o to, ze oszczedzasz sobie spokojnie na metr kwadratowy miesiecznie i przyjda politycy ktorzy jedna decyzja (kredyt na preferencyjnych warunkach finansowany przez panstwo czyli pozostalych podatnikow) sprawia, ze ceny mieszkan wypier...olą o kilkadziesiat procent w ciagu roku i zamiast sobie spokojnie odlozyc na mieszkanie w ciagu kilku lat to MUSISZ wziac kredyt. Ewentualnie zamiast kupic w jakiejs przyzwoitej dzielnicy miasta wojewodzkiego (nie centrum)