Wpis z mikrobloga

Na Insta wyskoczył mi profil Ignalin, żony (tak, są małżeństwem) słynnego youtubowego podróżnika Bartka z #bezplanu . I nie uwierzycie - pomimo samych zdjęć ze wspólnych wojaży, nigdzie nie ma fotki jej ze swoim mężusiem. Za to DWUKROTNIE ma zdjęcie z jakimś latynoskim Chadem - w tym ostatnie z Wigilii (picrel) gdzie wzięło ją na wspominki za starymi dobrymi czasami "modelingu" xD

I tak właśnie wygląda ten słynny geomaxing i podnoszenie swojego statusu. Co ci po nich jak i tak będziesz dla dziewczyny tylko zwykłym starym zakolakiem, służącym jako trampolina do wyrwania się z biednego kraju -gdy ona i tak będzie cały czas tęskniła za swoim pięknym chadem który ją kiedyś soczyście bolcował...

#blackpill #redpill #polskiyoutube #podroze #zwiazki #logikarozowychpaskow #youtube
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Na Insta wyskoczył mi profil Ignalin, żony (tak, są ma...

źródło: temp_file3111783178695829375

Pobierz
  • 57
@Slavcel: identyko odczucia mam. Poznałem ostatnio laskę na mieście, to podała mi IG bez zająknięcia. Potem połapałem się że ma chłopaka, ale tylko dlatego, że wszedłem w "zdjęcia na których oznaczono" - bo na swoim profilu nic. Bardzo często powtarzający się schemat. Mam wrażenie, że niektóre robią to specjalnie, żeby nie płoszyć lepszych partii - są z jakimś tam jankiem, ale jak się trafi facet z wyższej ligi, to ma to
@lukas-911 Pamiętam jak ta jego była Kisibel mu z pogardą pokazała fucka do kamery - czego chyba nie wychwycił w obróbce materiału xD Było widać, że tamta dziewczyna to taka latynoska Juleczka a ich relacja to klasyczny układ.
Ta jest bardziej ogarnięta... Ale co z tego, jak natury i chuci do chadów nie zatrzymasz ¯_(ツ)_/¯