Wpis z mikrobloga

Na Insta wyskoczył mi profil Ignalin, żony (tak, są małżeństwem) słynnego youtubowego podróżnika Bartka z #bezplanu . I nie uwierzycie - pomimo samych zdjęć ze wspólnych wojaży, nigdzie nie ma fotki jej ze swoim mężusiem. Za to DWUKROTNIE ma zdjęcie z jakimś latynoskim Chadem - w tym ostatnie z Wigilii (picrel) gdzie wzięło ją na wspominki za starymi dobrymi czasami "modelingu" xD

I tak właśnie wygląda ten słynny geomaxing i podnoszenie swojego statusu. Co ci po nich jak i tak będziesz dla dziewczyny tylko zwykłym starym zakolakiem, służącym jako trampolina do wyrwania się z biednego kraju -gdy ona i tak będzie cały czas tęskniła za swoim pięknym chadem który ją kiedyś soczyście bolcował...

#blackpill #redpill #polskiyoutube #podroze #zwiazki #logikarozowychpaskow #youtube
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Na Insta wyskoczył mi profil Ignalin, żony (tak, są ma...

źródło: temp_file3111783178695829375

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ten biznes działa tak,
Baba żeby spermiarzy folołersow miała to musi pokazywać że jest wolna, że nie ma męża, chłopaka, bo wtedy spermiarstwo liczy na coś więcej pisząc komentarze,

To tak jak dziwki na roksie robią sobie zdjęcia same a nie z alfonsem,

Natomiast Bartek musi mieć babe na zdjęciach ze sobą bo wtedy Grażyny co go podziwiają mają dowód społeczny że inna baba go wybrała więc jego wartość w
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: @WarwaraBasia @Slavcel @Reiden @lukas-911 @Bomfastic @DobrzeNaoliwioneLozysko @4pietrowydrapaczchmur @controll @apee @donttalktome
ten biznes działa tak,
Baba żeby spermiarzy folołersow miała to musi pokazywać że jest wolna, że nie ma męża, chłopaka, bo wtedy spermiarstwo liczy na coś więcej pisząc komentarze,

To tak jak dziwki na roksie robią sobie zdjęcia same a nie z alfonsem,

Natomiast Bartek musi mieć babe na zdjęciach ze sobą bo wtedy Grażyny co go podziwiają mają dowód
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Azjatki są #!$%@?, tzn. wyrachowane i roszczeniowe. Już lepiej murzynkę sobie wziąć ze względu na potomstwo- jeżeli wyjdzie chłopak latynos to będzie miał branie w Polsce, a kobiety i tak mają łatwo, więc murzynka, cyganka i tak będzie miała grono betaorbiterów.
No a z instagramami to normiki w miarę udanych związkach mają najczęściej profil prywatny. Jak laska ma chłopaka/ narzeczonego lub męża i praktycznie zero zdjęć z nim to już
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: generalnie ten wątek mi poszerzył nieco pogląd na biznes polskich podróżniczych vlogów, dzięki za to ;)

Bartka oglądałem gdzieś na początku, potem przestałem i wróciłem przypadkiem po wielu latach, miło mi się oglądało serię z Kuby a potem w kolejnych odcinkach widzę miniaturki pic rel :D No trochę mnie to odrzuca takie szczucie samicą ale ok, nie jestem komuchem by mówić komuś jak ma żyć albo na co wydawać hajs
Polozna504 - @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU: generalnie ten wątek mi poszerzył nieco p...

źródło: BezPlanu - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: to jest standard, ale jak na to zwrócisz uwagę to są krzyki, że to dzieciniada. Ale widzę to po znajomych laskach na insta, że te które są z beciakami to ich profile wyglądają jak singielek. Natomiast jak jakiejś się udało złapać chada, to jest w co drugim poście i relacji.
  • Odpowiedz