Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer Powiedz mi coś czego nie wiem. W UFC są testy a i tak wielu jest na dopingu. Kto nie jest na dopingu w sporcie na najwyższym poziomie? Doping to wyścig zbrojeń państw. Rywalizacja USA-ROSJA zawsze była/jest ciekawa pod tym względem. Tylko czaisz, że ten doping to nie dążenie do jak największego bycia nabitym tylko często dążenie do bycia wydolniejszym? To był tylko skrajny przykład który użyłem. Szanuję Twoje zdanie i spoko,
siłka daje Ci już przewagę psychiczną na starcie, bo nikt nie będzie chciał się bić z dużym chamem.


@Polnischefuhrer: pół prawda, pól nie prawda, to się tyczy tylko normalnych ludzi(a tacy i tak się nie biją), bo lokalny patus, chcący sobie coś udowodnić specjalnie sobie ciebie wybierze ciebie na cel, żeby naklepać "dużemu" gościowi.
@TypicznyMaciek: 80kg, 90kg, 100kg, 120kg. To nie robi różnicy jak ktoś nie jest obity w solówkach. Pamiętacie pierwsze walki pudziana?
Ja się biłem z 25 razy na ulicy przed 20 r.ż. (po prostu trafiała się zła godzina i złe miejsce xd) i jak ktoś nie ma psychy to on nic nie zrobi. Siłka podbija pewność siebie do momentu jak ktoś oberwie na głowę. Wtedy nogi robią się jak galareta i tyle.
W pełni zgoda. Sparingi to podstawa. U mnie co trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@beastsajko7: Widzę, że już zaczynają wjeżdzać na głowę uderzenia. Sam trenuje i nie znam nikogo kto robi spary co trening.
Nie rozumiem w jaki sposób to ma być gamechanger dla psychy.
@ernest01: waga nie ma dużego znaczenia. Efekt ew. Psychologiczny przed startem „potyczki”.

Panowie co maja masę 100-120 kg to są głównie pseudo kulturyści którzy maja mięśnie, nie mają mobilności, mają siłe do ćwiczeń, nie użyją jej do ciosu. Mają wywalone ego, umiejętności walki raczej mocno przeciętne.

Każdy kto ćwiczył to wie że im więcej mięśni to:
- jest się wolniejszym
- więcej tlenu trzeba

Z moich obserwacji - łatwo facet o