Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prośba o jakieś złote rady przy oświadczynach. Na co zwrócić uwagę? Tylko prosze bez szyderstw.
Mam 22lata i niestety nie mam nikogo z bliskiej rodziny ani starszych przyjaciół z którymi mogłbym porozmawiac na ten temat.
Podjąłem decyzje o zareczynach niespodziance po ponad 2 latach bycia razem. Moja wybranka praktycznie nie zakłada pierścionków i z różnych innych względów zdecydowałem, że wybierzemy go wspolnie. Ciężko mi nawet określić który by jej się podobał.
Planuje zakup bukietu czerwonych róż, prawe kolanko i chyba klasyczne, bardzo proste zdanie na początek. Coś w stylu:

"imię", kochanie. Moje serce pyta twoje serce czy chce spędzić resztę życia razem. Czy zostaniesz moją żoną?

#rozowepaski jak to widzicie?

#zwiazki #milosc #pytanie #zareczyny #slub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
Klasyczne to oklepane. Ja sie oświadczyłem w łóżku po odbytym stosunku.
I po co wybierać wspólnie skoro ma to być niespodzianka. Co to za oswiadczyny jak wybierając pierscionek poznasz juz odpowiedź. To ma byc dla niej zaskoczenie, żeby nie miala czash myśleć.
@mirko_anonim: ja to kiedyś taki odurzony alkoholem bardzo mocno z maniurą szedłem gdzieś jakiegoś kwiatka zerwałem co przy chodniku rosły i normalnie na ulicy na rondzie oświadczyny zrobiłem profesjonalnie na ile sytuacja pozwalała
z fartem
@mirko_anonim w sumie to Ty ją znasz nie my :D dla mnie róże były by najgorszym co można by było dać przy oświadczynach czy jakiejkolwiek innej okazji.

Mój narzeczony mi się oświadczył w naszym wspólnie kupionym mieszkaniu w rocznicę naszej pierwszej randki. Wpierw graliśmy w Planszowki, po czym zaczął mówić jaka jestem dla niego wazna, oświadczył się na kolanku a świadkami były tylko nasze koty. Później był szampan i dobre przekąski :)
@Zarzutkkake A to nie jest tak, że zaręczyny to poważna sprawa i powinno to wyglądać jak u @Kitku_Karola ? Może ja jestem jakiś chory na łeb, ale chciałbym usłyszeć „Tak” bądź „Nie” z wyboru a nie z zaskoczenia.

@mirko_anonim: Nikt nie wie lepiej jak oświadczyć się twojej dziewczynie bardziej niż ty. Nie musisz #!$%@?ć szajsów jak na filmach. To wasza chwila. A, i nie słuchaj frustratów wyżej ????
Nie rób tego w sylwestra poczekaj tydzień. W sylwestra i święta sporo osób się oświadcza. A poza tym to nie zapomnij o kwiatach, prezentach dla teściów i rodziny (typu cukierki, wódka, kwiaty). Zajmij się wszystkim co potrzebne do samego wieczoru następnego dnia. Chyba tyle, powodzenia Miras! Gratulacje i wszystkiego co dobre.
#rozowepaski jak to widzicie?


@mirko_anonim: tak, że najpierw skończcie szkołę, bo to bardzo młody wiek na coś takiego, nie wiecie gdzie wylądujecie zawodowo i czy wasze wizje z tym związane będą spójne.
A jak już będą to zależy jaka dziewczyna, jedna potrzebuje na wypasie, druga zaspana przy śniadaniu. Wiesz chyba co lubi i jak się wam razem żyje na codzień (bo zakładam, że mieszkacie razem, skoro o tym myślisz).
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):
@Zarzutkkake Pytanie będzie zaskoczeniem a wręczyć pierscionek, który nie przypadnie do gustu i niezbyt chętnie ma być noszony to wg. mnie głupota. Gdyby wybranka miała "X" pierscionków bardzo podobnych to byłoby łatwizna dokupić kolejny np. drobny kamień, białe złoto
@Kitku_Karola w googlach najczęstrza propozycja to własnie róże


@mirko_anonim: A ona lubi niespodzianki? Bo ja bym w życiu nie chciała oświadczyn z wybranym przeze mnie pierścionkiem na odwal się w mieszkaniu koło zlewu, ale mam koleżanki, którym to się podobało, ty powinieneś swoją pannę znać.

Zawsze możesz zostawić sobie paragon i wymienić pierścionek jak się nie spodoba, jest dużo klasycznych modeli, które raczej większości dziewczyn podejdą. Ja bym wolała nieidealny pierścionek kupiony w tajemnicy z myślą o mnie niż
@mirko_anonim ale jak kobieta nienawidzi dostawać kwiatów to propozycje z Google są bezsensowne. Dlatego się zastanów co Twoja dziewczyna lubi, bo może zamiast kwiatów lepiej dać jej czekoladę w kształcie serca albo „róże” z boczku i ciasta francuskiego jeśli lubi jeść mięso. Jak lubi Lego to jest zestaw bukietów i róż. Serio opcji jest wiele tylko trzeba znać tą kobietę dobrze. Jeśli nie wiesz co by jej się spodobało to czy oświadczyny