Wpis z mikrobloga

No i się zaczęła coroczna akcja pod tytułem nie strzelaj i dej na pieska. Psiarze przez kilka dni będą płakać jak to ich pupile się boją petard. Szkoda tylko, że w pozostałe dni w roku już mają w dupie sprzątanie po swoim psie, zakładanie kagańca (też się boję jak na ulicy mijam pitbulla puszczonego wolno). O robieniu fikołków przy pogryzieniu przez psy nie wspomnę- wszyscy winni tylko nie Puszek. #zalesie #wysryw
czeskilotnik - No i się zaczęła coroczna akcja pod tytułem nie strzelaj i dej na pies...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 163
@zajete1: Waląc z kałacha w ruskich pod Andriejewką też mścisz się na nich za to, że mają u władzy putina debila ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Ethernit: rozumiem, że sugerujesz, że ruski ma tyle świadomości co pies. No ale jednak człowiek to istota myśląca i samoświadomie podejmująca decyzje, nawet ruski
@djtartini1: @dr-proktor wszystkie NORMALNE kocie organizacje są za ograniczeniem liczby kotów przez wyłapywanie, kastracje, aborcje czy usypianie ślepych miotów a także za minimalizacją szkód wyrządzanych przez koty poprzez nie puszczanie ich luzem. To bezmózgie grażyny i janusze nie kastrują / puszczają luzem koty - odpowiednik posiadaczy psów którzy puszczają je bez smyczy / kagańca czy nie sprzątają po nich.
@czeskilotnik: miałem kundla, około 19 lat żył i każdego roku w sylwestra chciał żeby go podnieść na parapet bo chciał oglądać fajerwerki. Takich kiepów jak Twój sąsiad powinno się olewać jak i zakazy pokazów w miastach.
@czeskilotnik: sam jestem troszkę psiarzem, choć z tą wygodą że z dużym podwórkiem, łażą sobie tylko u mnie i są na tyle mało wyszczekane, że jak u sąsiadów przywieźli takiego dziamacza to sam się #!$%@?łem, bo moje się cicho zachowują, a zakazywania innym strzelania w sylwestra nie popieram nie rozumiem. Trzeba kundli pochować po domach na te pół godziny jutro i git, jaki to problem xD
Mój znajomy ma sąsiadkę, która ma mini hodowolę psów na typwoej działce (pewnie ok 700 m2), czyli latają i szczekaja z 4 m od okien. Ma tam tych psów niby 5-15, cięzko stwierdzić, bo non stop się coś rodzi, sprzedaje.
Tak czy inaczej, #!$%@? tam DZIEŃ I NOC ok 10 psów. Nie musze mówić, że jak raz na 3-4 lata robi tam sylwestra i wychodzimy o 24 postrzelać, to jest wielka awantura.