Wpis z mikrobloga

  • 0
@kuraku albo sobie kupujesz mercedesa będzie z opinią rzeczoznawcy najlepiej w dieslu i całe życie wjeżdżasz i nie musisz wymieniać co kilka lat. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
  • 8
@typ53B raczej prędko na to nie spadną, nawet w Niemczech te strefy nie są takie rygorystyczne jak u nas. Plus w 8 miastach niemieckich je wyeliminowali bo za covida dowiedli iż zanieczyszczenia powodują domy
  • Odpowiedz
  • 0
@typ53B a ja będę, tym bardziej śrubę dokręca to jeb żółte blachy. Wymyśla we Włoszech, że dla zabytku limit na zabytku 800 km odkręcam linkę od prędkościomierza by przebiegu nienabijalo i wywalone
  • Odpowiedz
  • 0
@typ53B zresztą w Krakowie strefa nie wyjdzie w takim założeniu jak miała być czyli całe miasto utną jeden kawałek dzielnicy i tyle władze się obudziły, że jak utną całe miasto to przegrają wybory i ich na taczkach wywiozą.
  • Odpowiedz
Plus w 8 miastach niemieckich je wyeliminowali bo za covida dowiedli iż zanieczyszczenia powodują domy


@Lardor: tymczasem prawda jest taka że 97% pojazdów w DE spełnia normy nawet najbardziej restrykcyjnych SCT bo niemiec nie jest biedakiem i nie jeździ 20 letnim samochodem jak polaczek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf znam dużo Niemców co jeżdżą autami 40 letnimi tylko tam są jako perełki dość dopieszczone byłem widziałem w byłym DDR spotkać trabanta czy Wartburga nie jest żadnym wyczynem.
  • Odpowiedz