Wpis z mikrobloga

Oczywiście, już matka pisowiec i ojciec pisowiec mają nowy program informacyny - Republikę tucznika Sakiewicza. Nie wiem, jak odkryli ten kanał, bo oni nawet nie umieją korzystać z internetu.

Co raz, gdy widzę, że leci Republika, to przełączam na Polsat News, aby oni ani ja nie słuchali propagandy, ale za każdym razem przełączają na tę gównianą Republikę.

Dzisiaj coś się stało z dekoderem i nie mogli przełączyć na ten kanał, to odrazu snuli teorie, że „oni” (Tusk) zablokowali, bo Republika mówiła prawdę. Zresetowałem i ponownie zaczęło to gówno nadawać. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co TVPiS zrobił z ludźmi, to głowa mała. Ci ludzie wpadli w syndrom sztokholmski - bronią swojej ofiary, która nimi manipulowała. Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że byli gorsi od TVP za czasów PRL.
Śmieszy mnie też #konfederacja i jej #tvpo, która mówi, że przecieź tak samo było, kiedy TVP kierowali ludzie z PO. Nie, nie było tak.

#polityka #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
TrexTeR - Oczywiście, już matka pisowiec i ojciec pisowiec mają nowy program informac...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 31
@TrexTeR: Gdzieś słyszałem taki mądry cytat, że Kurski: "zaprogramował" ludzi, na swoją propagandę i bez tego czują się nieswojo. Ciotka lat 70+ też nie wie, jak korzystać z neta, a zadzwoniła do Playa/UPC i ma. Co do niej dzwonie (mieszka sama, więc czasem pogadamy) to mówi, że politykę ogląda. A jak polityka to teraz Republika/wPolsce.pl
@ProAero Kurski, to jeden z najlepszych polityków. Chyba jeszcze nikomu w dzisiejszych czasach nie udało się tak zmanipulować ludźmi, kiedy ci mają dostep do informacji w internecie i telewizji.
@TrexTeR: Kurski jest naprawdę zdolny do wszystkiego. Jak nawet Lech Kaczyński był świadomy, jaką kanalią jest Kurski. Ale Jarosław wolał mieć go po swojej stronie. Jak był w Solidarnej Polsce i wtedy mieli kosę z Pisem, to jakoś śmiało mówił, że "zamachu nie było w Smoleńsku" albo że Macierewicz to skoki do basenu lubi, ale bez wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)