Wpis z mikrobloga

Oczywiście, już matka pisowiec i ojciec pisowiec mają nowy program informacyny - Republikę tucznika Sakiewicza. Nie wiem, jak odkryli ten kanał, bo oni nawet nie umieją korzystać z internetu.

Co raz, gdy widzę, że leci Republika, to przełączam na Polsat News, aby oni ani ja nie słuchali propagandy, ale za każdym razem przełączają na tę gównianą Republikę.

Dzisiaj coś się stało z dekoderem i nie mogli przełączyć na ten kanał, to odrazu snuli teorie, że „oni” (Tusk) zablokowali, bo Republika mówiła prawdę. Zresetowałem i ponownie zaczęło to gówno nadawać. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co TVPiS zrobił z ludźmi, to głowa mała. Ci ludzie wpadli w syndrom sztokholmski - bronią swojej ofiary, która nimi manipulowała. Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że byli gorsi od TVP za czasów PRL.
Śmieszy mnie też #konfederacja i jej #tvpo, która mówi, że przecieź tak samo było, kiedy TVP kierowali ludzie z PO. Nie, nie było tak.

#polityka #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
Pobierz TrexTeR - Oczywiście, już matka pisowiec i ojciec pisowiec mają nowy program informac...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 31
@TrexTeR: No i co, to już nie jest telewizja finansowana z publicznych pieniędzy, niech sobie oglądają jak chcą. Fajnie jakby teraz Republika stała się popularniejsza, bo nie może być tak, że dwie największe stacje (+ Polsat, który też pewnie skręci w lewo) będą prorządowe.
@TrexTeR: Do nas przyszło wujostwo żony.
Zapytałem ich, czy oglądali nowe wiadomości i9:30.
Oczywiście nie.
Dostali prawie piany, gdy im powiedziałem, że w końcu pierwszy raz od 8 lat nie ma sytuacji, gdzie 90% czasu to jechanie po Tusku.
@Arteqq Dla ofiar syndromu sztokholmskiego, gdzie oprawcą przez 8 lat było TVPiS, to nawet informacja, że Tusk jest premierem, jest dla nich kłamnstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnDoe01: typie wkleiłeś obrazek robiony w paintcie xd Może wrzuć wszelkie głosowania sejmu i pokaż kto jak głosował i z kim na jakie tematy, pokaż oficjalne wypowiedzi i wpisy konfiarzy i pisowców podczas konkretnych wydarzeń i wtedy zobaczymy czy twój obrazek ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością xd