Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Qardius: uniwersum Matiego nigdy mi się nie znudzi XD ale kibicuje chłopowi z całego serca niech już w końcu znajdzie ta dziewczynę
  • Odpowiedz
@Qardius: Ja jestem tak trochę na krawędzi bo z jednej strony chcę, żeby chłop był szczęśliwy w życiu, a z drugiej nie rozumiem tego pędu za kobitą która de facto nie jest nikomu do niczego potrzebna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Qardius: Mati weź się nie wydurniaj po prostu weź którąś koleżankę na rower tylko weź jakiegoś składaka (rower ma być składak nie koleżanka). zróbcie na początek 5km na pewno się dziewczyna wciągnie. Szosę wyciągaj dopiero na 5 randce nic wcześniej.
  • Odpowiedz
@mati1990: Pytanie o szosę dziewczyn, które z rowerem nie mają nic wspólnego w pierwszych trzech zdaniach wygląda jakbyś był jakimś przedstawicielem handlowym i chciał wcisnąć im chiński badziew. Jakbyś zareagował jakby ktoś ciebie od razu zalał pytaniami "Ej, nie myślałeś nad przesiadką na skuter?"?

Poza tym znalezienie takiej dziewczyny jest praktycznie nierealne. Sam w tamtym roku zrobiłem 7.5 tysiąca kilometrów (więcej niż pewnie jakieś 99% ludzi ogólnie), a najdłuższa moja
  • Odpowiedz
@mati1990 znajdź sobie sprawną dziewczynę i ją wkręć w szosę. Ja już wsadziłem moją dziewczynę w tamtym roku, a w tym roku jej koleżankę ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc jak się postarasz to se nawet damski peleton zrobisz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@choochoomotherfucker: żeby z kimś leciceć nie trzeba być w związku tylko potem najgorsze jest powrót do pustki jak ta osoba zniknie. Pokaże Ci ten fajny świat ale potem stwierdzi nie dla psa kiełbasa i nara.
  • Odpowiedz