Wpis z mikrobloga

@straszny_cham: bardzo mądra decyzja. Ja w pewnym momencie stwierdziłem "a po co mi to" i od groma pięknych tytułów w zajebistych wydaniach sprzedałem. Jeszcze żebym to wymieniał na inne jak za czasów działania na gametrade.pl
Ale gry sprzedane kasa się rozeszła w moment, a teraz żal
@dr_papieros: Ja do tej pory żałuję, że kiedyś sprzedałem za bezcen kolekcję magazynu CD-Action. Z przerwami kupowałem od 1998 do 2010 roku, miałem kilka pełnych roczników z przełomu tysiącleci. Raz, że po ćwierć wieku byłby to niezły trip aleją wspomnień, to na pewno te starsze roczniki można by dzisiaj dobrze sprzedać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: nie sprzedawałem ich wtedy z powodu pojawienia się właśnie steamow i innych tym podobnych. Ale mam wielu kumpli co wyprzedali, cale swoje kolekcje gier, muzyki bo wszystko mają na "cyfrze". Teraz też mają boldupy bo fajnie sobie takiego winyla w domu odpalić i do tego retro gierke, a wszystko wyprzedane za wtedy psie pieniądze
@Drmscape2: właśnie wyciągam z łóżka stare numery cd action. Jaki to był zajebisty klimat. Mimo że rzadko mam taką nostalgię odnośnie życia, gowniarskich lat. To tego bycia graczem, bycia jakaś częścią tej wielkiej i jeszcze wtedy nie aż tak bardzo toksycznej społeczności to mi brakuje