Wpis z mikrobloga

@JoeGlodomor Całkiem możliwe chociaż po wyspaniu się napisał pierwszy i chwile jeszcze pisaliśmy a potem stopniowo w ciągu dnia coraz mniej i coraz rzadziej aż umarło śmiercią naturalną xD
@SzycheU Z mojej duże było zainteresowanie, jestem tego pewna. Może się jeszcze kiedyś odezwie xD Miło by było bo mega wpadł mi w oko

@kyIiejenner Wiem wiem, gdzieś tam z tylu głowy miałam takie myśli. Ale generalnie ja szynko się przywiązuje do ludzi z którymi złapie fajny kontakt i nawet nowo poznane osoby jakoś tak mi przykro puścić płazem xD
7 lat (ʘʘ) Byłam pewna ze ma z 22-23 bo na tyle wyglądał i się tak dojrzale zachowywał i mądrze rozmawiał. Potem mi powiedział ile ma i pokazal dowód XD


@cytmirka:Jakbyś była chłopem to już byś była grillowana za próbę groomingu. Na szczęście mamy podwójne standardy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walokid No rano się odezwał i pisaliśmy chwile, a potem już zaczął zdawkowo odpisywać i czulam że wymuszam rozmowę mimo ze nie byłam natarczywa. Moim jedynym oczekiwaniem było to że będziemy kontynuować po prostu znajomość bo był mega słodki i kulturalny, a rzadko spotykam takie osoby. Każdy cwaniakuje albo niekulturalnie się zachowuje i naprawdę ciężko mi złapać z kimś nić porozumienia w obecnych czasach wiec jak juz złapie to zawsze liczę ze
@walokid Możliwe. Nie imprezuję dużo, a już tym bardziej z dużo młodszymi osobami. No nic, nie zaszkodzi mi spróbować jeszcze się odezwać i zobaczyć czy coś ruszy czy olać sprawę.