Wpis z mikrobloga

@cytmirka: poznałaś mega dupka i tyle ja też mam 26 lat a długo już mam przyjaciela (on21 lat ) i mówi że jestem jego ulubioną przyjaciółka bo bardziej ogarnięta od młodszych i ogólnie jak on to mówi "normalniejsza " niż laski dzisiaj
Nie każdy młody facet to cham , tak ci się trafiło i 40 latek mogl tak zrobić z tobą
@cytmirka: chłop nieśmiały jest pewnie i się teraz poci jak by tu zagadać. Przejrzyj dobrze mirko. Może jest gdzieś post w stylu "ej Mirasy jak zagadać do dziewczyny którą poznałem na imprezie żeby nie wyjść na spierdona?"
@cytmirka co ty nigdy nie flirtowalas? Przecież wiadomo że trzeba schłodzić relacje i później ja znowu rozpalić. Zabawa w przeciąganie liny. Przecież nie będziecie teraz pisać przez 3 miesiące codziennie po kilka godzin.

Zasada 3 dni. Daj mu 3 dni i się odezwij. Zobacz co wyniknie.

Jak oleje to możesz później za kilka dni spróbować jeszcze raz ale to już ostatni i dość desperacki krok.

Ale generalnie ja bym tego nie przekreślał.
Nie wiem, może wieczorem się do niego odezwę albo jutro i zobaczę czy coś się zmieniło czy nie.


@cytmirka: kurde, wyluzuj. W jeden dzien skoro rano gadaliscie to nawet nie da sie jeszcze stwierdzic, ze urwal kontakt. Nie pisz nic juz do niego dzisiaj, a nawet jutro. Zreszta pewnie on sje jeszcze odezwie. Glupia jest ta gra ale zawsze ta sama. Nawet gdybys mi sie mega spodobala, to tez bym nie