Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do różowych. Co wam pomaga, żeby czuć się bardziej kobieco? Aktualnie nie czuję się ani atrakcyjnie, ani kobieco, ani jakoś ładnie. Mam masę kompleksów od jakiegoś czasu, ale na codzień staram się o tym nie myśleć. Po prostu czuję się jakbym była jakimś obojnakiem. Co zrobić, żeby zwiększyć swoją pewność siebie i kobiecość? Chcę poczuć się w końcu atrakcyjnie.

#rozowepaski #p0lka #zwiazki #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: idź na siłownię, pobiegaj, poczuj, że Twoje działania mają wpływ na zdrowie, bo to co ludziom się podoba najbardziej w innych (symetria twarzy, odpowiedni stosunek obwodu talii do bioder, gładka skóra) to są po prostu symptomy zdrowia. Wybieraj jedzenie, które jest nie tylko smaczne ale też wartościowe, poczujesz, że robisz coś dla siebie. Zadbaj o włosy, maski, wcierki, odpowiednia fryzura, nawet zmiana przedziałka ze środka na bok już da
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak na chwilę pomaga założenie sukienki czy butów na obcasie, umalowanie się ładnie, zrobienie paznokci, no tak ogólnie zadbanie o siebie. Pomaga też facet, który uważa Cię za piękną i seksowną w każdej formie, ale wiadomo, że to już trudniejsza sprawa xD

Ale jeśli chodzi o pewność siebie to trzeba to po prostu wypracować i do tego polecam terapię
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak nie masz faceta to wdaj sie w relacje, nawet taką bez przyszłości. Jak masz i jesteś w beznadziejnej sytuacji gdzie czułaś sie dobrze ale przez niego czujesz sie źle i nie masz odwagi odjeść „bez powodu” wdaj sie w romans. Albo zostawisz faceta albo poczujesz sie kobieco i on to zobaczy.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nic tak nie buduje pewności siebie kobiety jak facet. Mój komplementuje wszystko we mnie i nigdy nie czułam się tak pewnie jak teraz. Mimo że to głupie uzależniać swoją wartość od kogoś, to tak to działa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WolvvloW: jakikolwiek facet to pewnie nie jest trudna sprawa. Ale taki, który docenia i dla którego jest się najpiękniejszą nawet mając gorszy dzień to skarb i rzadkość. Z perspektywy kobiety Ci mówię, że kompleksy potrafią zniknąć kiedy facet komplementuje w Tobie coś, co samej uważało się za nieatrakcyjne, a jemu się szczerze podoba.
  • Odpowiedz
@LetticeDeVries ja Ci z perspektywy faceta powiem, że takim właśnie jestem, a przynajmniej byłem w ostatnim związku
Tylko gorszy dzień musi się zamknąć w rozczochranych włosach, smutnej minie, spaniu, a nie w robieniu awantur i psychicznym znęcaniu się. Bo wtedy ile człowiek by nie miał w sobie miłości i cierpliwości, to w końcu wymięknie.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: to co opisujesz to trochę inna jednak sytuacja i dyskusja na inną okazję. Tu Opka pytała co pomaga żeby poczuć się kobieco, a toksyczne relacje raczej nikomu nie podnoszą samooceny ()
  • Odpowiedz