Wpis z mikrobloga

Nie mogę wprost słuchać tego pieprzenia, że Ukraińcy są niewdzięczni. Który idiota tutaj liczy na wdzięczność? Wdzięczność się zmienia, wieczny jest tylko interes Rzeczpospolitej.
A interes nasz jest taki, żeby Rosja przegrała.
Przestańmy myśleć #!$%@? jakimiś romantycznymi kategoriami o wdzięczności, a zacznijmy o naszych interesach.
I przestańcie chlipać o banderze tylko myślcie o martwych ruskich żołnierzach. Prowadźmy real politic.
#ukraina #wojna #rosja
  • 70
@volodia: No więc myślimy o swoich interesach dlatego nie ma dla was miejsca w UE ani NATO. Teraz pakuj swoich widlarzy z granicy niech przestaną utrudniać przejazd polskim kierowcom i popracuj nad składnią w języku polskim bo trochę kuleje jak już chcesz się podszywać pod Polaka.
@volodia: W każdym kraju jest parę % konfederatów którzy grzeją jakieś w ogóle nieznaczące pierdoły (ja pamiętam jak w kółko obok wołynia #!$%@? o jakichś zasłoniętych pomnikach na cmentarzu we lwowie kogo to #!$%@? obchodziło podczas pierwszych dni inwazji poza ruską trollownią to nie wiem) ¯\(ツ)/¯ Ja to pomagałem takim gościom jak ja którzy zamiast walić konia do kąkuterka to musieli siedzieć w zimnie w okopach a nie myślałem o jakichś
Właśnie jak zaczynamy o tym myśleć, bo ukraincy wykorzystywali naszą naiwność, że w stosunku do nas zachowają się uczciwie, jak z przewozami i zbożem - to takie śliskie typy jak @BayzedMan dostają gorączki.

A z wilkami - po wilczemu. Nie może być żadnego popuszczania i przywilejów. Dogadywać tylko pomoc wojskową. Reszta to musi być przysługa za przysługę.


@Kierowca-ufo: Straszne przestępstwo oczekiwać od polskiego pisowskiego rządu czempionów by nie kompromitował kraju na
@volodia Wygląda to tak, że fajnopolacy zorientowali się, że są dymani to teraz twierdzą, że świadomie się dajemy dymać, bo mamy w tym jakiś większy cel xD
interes nasz jest taki, żeby Rosja przegrała


@volodia: Określ jaka forma "przegranej" Rosji cię zadowoli. Mają się wycofać i oddać swoich ludzi na pastwę kolejnego marionetkowego rządu i następnego komika udającego prezydenta? Obywatele Rosji mają płacić odszkodowania? Kto ma policzyć jaka to kwota? Putin ma oddać władzę czy też każdy z jego środowiska? Mają być im odebrane przywileje czy wszyscy mają wylądować w łagrze?
Udowodnij że nie jesteś tylko kolejnym podżegaczem
@volodia Racja dlatego króciutko powinno iść. Dajcie prawdę o Wołyniu a my damy sprzęt który chcecie. To jest real politic. Nie mogliby nic zrobić. Bo oni musieli mieć ten sprzęt na cito. A sprawa wolynia już by była odklepana. Można było tyle rzeczy załatwić. W tym najważniejsze #!$%@?ć ruskowi ale wdzięczności, romantyzmu i przyjaźni się zachciało.