Wpis z mikrobloga

Nie mogę wprost słuchać tego pieprzenia, że Ukraińcy są niewdzięczni. Który idiota tutaj liczy na wdzięczność? Wdzięczność się zmienia, wieczny jest tylko interes Rzeczpospolitej.
A interes nasz jest taki, żeby Rosja przegrała.
Przestańmy myśleć #!$%@? jakimiś romantycznymi kategoriami o wdzięczności, a zacznijmy o naszych interesach.
I przestańcie chlipać o banderze tylko myślcie o martwych ruskich żołnierzach. Prowadźmy real politic.
#ukraina #wojna #rosja
  • 70
  • Odpowiedz
społeczeństwo to sterowani debile. 2 lata temu zrobiliby laske każdemu Ukraińcowi a teraz każdy to wróg.


@czlowiekbutelka: Chyba wyczopki XD Ja od zawsze mówiłem że to jest swołocz z 3 świata mentalne ruski, i nadal się tego trzymam, nie jestem zasoczony tym że pomoc jest rozkradana w kraju w którym korupcja i oligarchia ma się dobrze od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ci którzy się obudzili to
  • Odpowiedz
  • 0
@volodia realpolitik jest taka, że nas nie stać na wycieranie dupki Ukraińcom, interes jest całego NATO a nie tylko Polski, poza tym w naszym interesie nie jest być wycieraczką dla tak gównianego kraju

A co jeśli wojna ma też drugi cel, czyli destabilizacja Polski i krajów sąsiednich imigracją innego sortu niż ta zachodnia? Może Putin wcale nie chce nas najeżdżać militarnie? Opcji jest wiele.
  • Odpowiedz
@Minikus:
- Rosja ma całkowicie wycofać się ze wszystkich terytoriów Ukrainy zagarniętych po 2013, w tym z Krymu i Donbasu i zaakceptować granice Ukrainy powstałe w wyniku rozpadu ZSRR
- zaprzestanie wsparcia zbrojnych bojówek terrorystycznych tzw. "Donieckiej Republiki Ludowej" i "Ługańskiej Republiki Ludowej", a także reżimu Kadyrowa w Czeczenii i rządów państw marionetkowych Naddniestrza, Abchazji i Osetii
- Putin i jego sitwa (szczególnie resorty siłowe, tj. Patruszew, Szojgu etc) mają oddać
  • Odpowiedz