Wpis z mikrobloga

wszystkim z tagu #przegryw oraz #samotnosc w 2024 życzę odwagi do działania oraz zagadywania do losowych ludzi. Na mieście widzę sporo manletów zakolaków z kobietami i wyróżnia ich to, że na pewnym etapie nie bali się zagadać. Podobnie jest z ludźmi którzy podróżują sobie, mają #!$%@? jajca i nawiązują dużo przypadkowych znajomości. Mniej walenia konia, prokrastynacji i więcej wygrywu. Życie jest za krótkie żeby przegrywać. Pozdro.
  • 106
  • Odpowiedz
@mishka49 dziemkujem xD spij spokojnie Mireczku xD oby Cie astra nie obudzila xD
@sinls No 34 lata, smieciarka przyjechala ostatnio, ale sie ukrylam przed nia xD
Jedyne czego mnie nauczyly randewu, na ktore chodzilam jeszcze ze 2 lata temu, to to, ze gadalo sie fajnie, ale poki nie schudne ze 20 kg do rozmiaru xs yo z moim ryjem nie ma szans na nic xD
  • Odpowiedz
w mojej ocenie te bańki ekstra/intro/ambiwertyków to wydmuszka. W pokoju pełnym nieprzyjaznych ludzi nawet najbardziej ekstrawertyczna osoba jest uznawana za introwertyka, więc to nie jest żaden wyznacznik. Jak dla mnie to każdy człowiek naturalnie jest i dąży do bycia ekstrawertykiem tylko jest blokowany przez kompleksy/traumy itd. Najlepiej to widać po laskach właśnie - zrobi sobie cycki, usta, wolumetrie, dobry makijaż i nie poznajesz jej nie tylko z wyglądu.


@sinls: Na
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok:

to co mowisz ma sens ale tylko polowicznie. Po pierwsze nie wiem czy wiesz ale nieudane proby powoduja jeszcze wieksze wycofanie.


Uważam że jest na odwrót. NIeudane próbu pokazują że to nie koniec świat a strach ma wieksze oczy niż sie wydawało.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Tego się czytać nie da, co ty piszesz XD to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Chcesz argument, to go dostajesz i zaraz zmieniasz metoryke o 180 stopni, aby wyszło jednak na twoje. Przykład:

'' Skąd taka babka ma mieć tych chętnych, kiedy np. nawet nie ma możliwości i umiejętności, żeby poznawać ludzi? ... ''
Gościu ci odpowiedział, dokładnie.
Od siebie dodam wpis innego użytkownika https://wykop.pl/wpis/72379511/wszedlem-na-grupke-poznajmy-sie-majaca-94k-osob-je
Który opisał identyczną sytuacje. Dosłownie masz dowód empiryczny, który sama jesteś w stanie sprawdzić. Jak kobieta doda post, to ma masę ludzi, którzy z chęcią spędzą z nią czas i się poznają, czego nie można powiedzieć
A.....n - @choochoomotherfucker: Tego się czytać nie da, co ty piszesz XD to jest poz...

źródło: 6ba06c97317558ba1b7df0a60f3092371d7de3495a0c2df0ad49f3b4ebed3dfb

Pobierz
  • Odpowiedz