Wpis z mikrobloga

wszystkim z tagu #przegryw oraz #samotnosc w 2024 życzę odwagi do działania oraz zagadywania do losowych ludzi. Na mieście widzę sporo manletów zakolaków z kobietami i wyróżnia ich to, że na pewnym etapie nie bali się zagadać. Podobnie jest z ludźmi którzy podróżują sobie, mają #!$%@? jajca i nawiązują dużo przypadkowych znajomości. Mniej walenia konia, prokrastynacji i więcej wygrywu. Życie jest za krótkie żeby przegrywać. Pozdro.
  • 106
@sinls: to co mowisz ma sens ale tylko polowicznie. Po pierwsze nie wiem czy wiesz ale nieudane proby powoduja jeszcze wieksze wycofanie. Druga rzecz problem z podrywem jest taki ze on realnie nie istnieje to samice w naszym gatunku reguluja dynamike relacji. Niemniej wyjscie do ludzi i znalezienie pasji to cos co polecam kazdemu. Nigdy jednak nie uzalezniajcie swojego zsocjalizowania od jednej osoby- gdy jej zabraknie wasz swiat runie. To co
a ty jesteś #!$%@? cuckiem więc #!$%@?


@sinls: co? Laska napisała wpierw połowę historii, i później się okazało, że też go zwyzywała. Skąd mogłem wiedzieć wcześniej?

@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS nie rozumiem co masz na myśli? Ja mam w dupie te wszelakie uganianie się za babami, wisi mi to.
  • 5
@SzmaragdowySmok: dokładnie. Od siebie dodam jeszcze że ważne są małe kroki i nie przejmowanie się pierdołami - jak nie potrafisz kompletnie rozmawiać z ludźmi to warto zacząć od rozmów online, jakieś omegle itd. dodatkowo warto jest wyrobić w sobie nawyk nieprzejmowania się innymi i dostrzegania tego, jak ewoluujemy na przestrzeni miesięcy, np. zaczynasz od bycia kompletnie aspołecznym do umiejętności prowadzenia krótkich konwersacji etc. Jeśli chodzi o odrzucenie, to czy normik czy
sporo manletów zakolaków


@sinls: tak tak, jakoś ja to widzę takich typków z autentycznie ładną laską (realne, szczupłe, młode 6/10) raz na ruski rok - za to sporo spoko zadbanych, dobrze ubranych typków po siłce z kaszalotem autentycznie z laską o 20kg za ciężką

popieram próbowanie,zagadywanie, aktywizację wszelaką - ale liczy się dużo szczęścia w tym aspekcie

poniżej fotka przeciętnych "manletów zakolaków" na piwku wdg. różowego paska
Dietetyq - >sporo manletów zakolaków

@sinls: tak tak, jakoś ja to widzę takich typkó...

źródło: depositphotos_198648158-stock-photo-men-drinking-beer-pub-friends

Pobierz