Wpis z mikrobloga

Wszedlem na grupke "Poznajmy sie" majaca 94k osob. Jeden anons dotyczy faceta 30 lat normalny, szczuply, bez purchli na stanie. Drugi anons dotyczy jakiejs lochy 35 lat z 2 letnim purchlakiem. Jak myslicie ktore lajki i komcie naleza do ktorego ogloszenia..? Nie mylicie sie odpowiedz jest oczywista. Wylew spermy pod kazdym ogloszeniem z samica jest okrutny. To jest jakis dramat. I tak jest wlasciwie z kazdym anonsem. Zerowe zainsteresowanie anonsem chuopa i morze spermy pod anonsem kazdej swini. Jak ktos sie zastanawia nad zalozeniem jakiegos tindera czy generalnie szukaniem dupy w necie to niech to dwa razy przemysli. Niech porowna suche liczby i konkurencje z jaka bedzie sie musial zmierzyc i ilu kontr rywali pokonac skoro podstarzala baba po scianowa z malym gowniakiem ma tylu chetnych spermiarzy to co dopiero jakas mloda locha bezdzietna. W tej walce jestescie bez zadnych szans tylko tym dupom niepotrzebna atencje robicie przez co jeszcze bardziej wali im na dakiel i jeszcze bardziej ich wystrzelone ego i tak do granic mozliwosci rosnie xDDDD
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Wszedlem na grupke "Poznajmy sie" majaca 94k osob. Jeden anons dotyczy f...

źródło: Screenshot 2023-08-13 19-21-00

Pobierz
  • 23
@kamil-tika: spermiarzom pluje do pyszczka, jednak takie screeny pokazują smutną, polską rzeczywistość. Nie dość, że kobiety obecnie mają strasznie wywalone ego i celują jedynie w wyższe od siebie półki, to jeszcze w wieku produkcyjnym jest duża nadreprezentacja facetów. Nie jest matematycznie możliwe, żeby każdy Polak znalazł partnerkę (chyba, że 30 latek wiązałby się z 70 latką). Dodajmy do tego masowe sprowadzanie imigrantów (chyba ponad 90% to mężczyźni) i mamy co mamy.
@kamil-tika z całym szacunkiem, ale takie grupki nie mogą być w żaden sposób reprezentatywne. Już przez sam fakt, że to Facebook, to z 90% jej członków to muszą być starzy spermiarze w najwyższym stadium desperacji, a z kobiet to tam można trafić co najwyżej na jakieś pozytywnie #!$%@?ęte Grażyny lub inne trolle. Zlituj się.
@awfie: oczywiscie, ze tak na 100% nie sa reprezentatywne ale jednak co do zasady prawde ci pokaza. Chyba nie sadzisz, ze sytuacja jest jednak odwrotna i to kobiety spermia do facetow bo pod ich anonsami nie ma zadnego ruchu? Tak to chyba nie dziala.
@kamil-tika Nie no, generalnie się zgadzam, ale przez skrajne przykłady zawsze łatwo jest wpaść w pułapkę błędnego myślenia. Nie jest tak źle, jak na screenie, ale na pewno nie jest też na tyle zajebiście, żeby powiedzieć, że chłopy mają łatwiej. Można powiedzieć że jest średnio.
@kamil-tika nie wiem co to za grupka ale na samym angielskim miałam 4-5 typów wyglądających dużo lepiej. A miałam jeszcze z 7-8 przedmiotów i tak, na każdym przedmiocie było kilku bardzo ładnych typów. Nie mówię ze jest brzydki ale dla mnie to zwykły normie jeśli mam go porównać do chłopaków jakich miałam w grupach i tyle. Nigdzie nie nazwałam go brzydkim tylko powiedziałam ze to nie jest chad.