Wpis z mikrobloga

wszystkim z tagu #przegryw oraz #samotnosc w 2024 życzę odwagi do działania oraz zagadywania do losowych ludzi. Na mieście widzę sporo manletów zakolaków z kobietami i wyróżnia ich to, że na pewnym etapie nie bali się zagadać. Podobnie jest z ludźmi którzy podróżują sobie, mają #!$%@? jajca i nawiązują dużo przypadkowych znajomości. Mniej walenia konia, prokrastynacji i więcej wygrywu. Życie jest za krótkie żeby przegrywać. Pozdro.
  • 106
  • Odpowiedz
@mishka49 no ale kobieta też moze byc spierolina. Serio xD sama nia jestem, i sie godze z tym od lat xD
Nie, bezzebna patologia i dziadki mi sie nie podobaja. Jak z kims rozmawiam, i mi odpowiada monosylabami, to tez nie widze sensu ciagniecia za jezyk. Serio damskie przegrywy istnieja, i rez sie czujemy jak niechciane gowno, takie som fakty. ¯_(ツ)
Co kto z tym robi dalej jego sprawa, ja
  • Odpowiedz
btw w pracy nieraz slyszalam, ze bylabym zajebista zonka mhm xD #!$%@?


@Snusmumriken_: chociaż tu się zgadzamy( ͡ ͜ʖ ͡)
ale i tak uważam, że macie w życiu zdecydowanie łatwiej
  • Odpowiedz
@sinls: Jakich "was"? Opisałam, że mam problemy nawet ze zwykłym poznawaniem ludzi - gdyby nie wykop i moje tzw. "męskie" zainteresowania, to nadal miałabym zero znajomych, bo jestem po prostu autystycznym spierdoksem, którego normiki uważają za dziwaka. Mam pracę, która daje możliwości bycia wśród różnych społeczności, znajomy z konkurencji poznał dzięki niej ogrom ludzi, a ja okrągłe zero. Powtórzę pytanie: gdzie kobieta typu spierdoks-piwniczak ma poznać zwykłe koleżanki czy kolegów do pogadania?

Przepraszam, ale wychodzę z tej dyskusji, bo naprawdę nie wiem, jak Cię przekonać, że życie kobiet nie zawsze wygląda tak, jak sobie wyobrażasz. I naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak trudno w to uwierzyć, że są różni ludzie i różne sytuacje. Kiedy jakiś wykopek pisze np., że nigdy nie trzymał za rękę czy przez kilka lat nie rozmawiał z dziewczyną, to mu wierzę - bo dlaczego miałabym nie wierzyć? Wśród znajomych nie mam takich osób, ale wiem, że życie różnie się układa i istnieje milion różnych kombinacji poza moją "bańką".

Baby udają słabsze i nieporadne, żeby mieć w życiu
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: ja nie twierdzę że Wasza samotność jest lżejsza - nikt nie zasługuje na samotność i cierpienie z tym związane. Nawiązywałem bardziej do tego, że do zwykłego pogadania/śmieszkowania i spędzania wolnego czasu możecie znaleźć sobie faceta dość łatwo jak wywnioskowałem z wspomnianych grup na FB, natomiast dla mężczyzny jest to wręcz niemożliwe jeśli przyjmiemy ten sam target (pełne uzębienie, niepatologiczny, niegłupi, niesłuchający kizo itp. xD). Ja tam nawet rozumiem Wasz
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker Co wiecej, oni nie potrafia uwierzyć, że sa też kobiety, które marzą od lat o
tym by móc mieć partnera, opracie, móc się w kogoś wtulić.
Nie musieć co rano od lat powtarzać tej samej #!$%@? rutyny pt. wstać, zjeść, iść do pracy, wegetować <zapętlić>
@mishka49 ale wyobraź sobie, że ja nie mam teoretycznie problemów z poznawaniem ludzi.W pracy jestem wręcz uważana za ekscentryka, ale to nie oznacza, że
  • Odpowiedz
ja nie mam teoretycznie problemów z poznawaniem ludzi.W pracy jestem wręcz uważana za ekscentryka, ale to nie oznacza, że nagle mam milion przyjaciół, i mam do logo morde otworzyć.To jest maska.

Nie bierzecie zupełnie pod uwagę sytuacji, że ktoś może nie mieć nawet rodziny


@Snusmumriken_: i tu dochodzimy do sedna, bo większość niebieskich przegrywów nie ma nawet mordy do kogo otworzyć
  • Odpowiedz
Troche mnie smieszy też to stwierdzenie, że kobiety przeciętne są same bo są zaniedbane i mają problemy psychiczne. Spoko, tak może być, ale oczywiście jak chłop jest zaniedbany i ma problemy psychiczne to już wyższa ranga problemu? xD

Tak ja to widze tutaj na wypoku, ze jak chlop jest zaniedbany i ma depresje to biedny, ale kobieta yo jrst leniwa, roszczeniowa i na bank udaje depresje xD


@Snusmumriken_: Nie, zaniedbany
  • Odpowiedz
@sinls siedzialam kilka lat zagramanico, i poznalalam tutaj mase zajebistych mireczków, ale drogi sie porozjedzaly. Ludzie zakladaja rodziny, jedni przychdoza, drudzy odchodza. Mozna poznawac ludzi- jasna sprawa, ale warto byloby tez wyzbyc sie lęków. Nie przejmować sie nieudana relacja, nie bac otworzyć. Mysle, ze wiele osob to trapi, takie problemy wspolczesnego swiata, gdzie wszyscy sa dynamiczni, piekni, zajebisci xD i czlowiek sie boi, ze jest gowna wart przy innych
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: co rozumiesz przez "kobietę spierdoksa-piwniczaka"? Szczerze to nie wiem co mam myśleć o Twojej sytuacji, bo najpierw piszesz że jesteś spierdoksem, piwniczakiem itd. ale w gruncie rzeczy masz znajomych jak to opisujesz, więc po co pytasz mnie gdzie ich szukać? Chyba, że chcesz poznać drugą połówkę no to na wykopie jest dużo spierdoksów męskich przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co wiecej, oni nie potrafia uwierzyć, że sa też kobiety, które marzą od lat o

tym by móc mieć partnera, opracie, móc się w kogoś wtulić.


@Snusmumriken_: Czytaj - marzą o chadzie, marzą o facecie który nie jest z ich ligi. Kobieta ma problem bo nie umie odsiać ziarna od plew, nie umie wybrać faceta wartościowego do związku, a nie takiego który skoczy zaraz na inny kwiatek.

Facet który ma problemy na tym rynku NIE ISTNIEJE DLA KOBIET, on nie ma z czego wybierać nawet, jest kompletnie niewidzialny chyba że zejdzie poniżej swojego poziomu
  • Odpowiedz
@sinls siedzialam kilka lat zagramanico, i poznalalam tutaj mase zajebistych mireczków, ale drogi sie porozjedzaly. Ludzie zakladaja rodziny, jedni przychdoza, drudzy odchodza. Mozna poznawac ludzi- jasna sprawa, ale warto byloby tez wyzbyc sie lęków. Nie przejmować sie nieudana relacja, nie bac otworzyć. Mysle, ze wiele osob to trapi, takie problemy wspolczesnego swiata, gdzie wszyscy sa dynamiczni, piekni, zajebisci xD i czlowiek sie boi, ze jest gowna wart przy innych
@Dietetyq
  • Odpowiedz
@Dietetyq a ja się z tym nie zgadzam. Bo jeżeli mówicie tak o wybrzydzaniu kobiet, to skoro na mnie brzydką grubaskę lecą patole lub dziadki, to pewnie na chlopów lecą karyny i milfy ¯_(ツ)/¯ Tylko oczywiscie o tym sie nie mowi, tylko o tym, ze nie leca na facetow żadne (fajne) laski xD
Mam mase kolegow, ktorzy czadom mogliby pucowac buty, ale sa zajebisci, i NIESTETY zajeci i nawet maja
  • Odpowiedz
zaznaczam, ze sa kobiety ktore tez maja #!$%@?. Tylko tyle, i nawet mowie to bez uzalania sie nad soba ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Snusmumriken_: dobrze, ja to rozumiem, teraz musimy dość dlaczego sytuacja mężczyzn jest #!$%@? i dlaczego sytuacja kobiet jest #!$%@?, a gwarantuję że przyczyny są różne
  • Odpowiedz
pewnie na chlopów lecą karyny i milfy ¯_(ツ)/¯


@Snusmumriken_: no tak nie do końca milfy i karyny. Moja historia wygląda tak, że pewna dziewczyna wybrała tego, który zrobił jej dwójke dziecioka, a poźniej po czterech latach chciała się wpierdzielić z tymi bachorami do mojego mieszkania xD. Serio chciałbym milfa
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: ok, czyli wychodzi na to, że problemem mężczyzn jest to, że są niewidzialni dla kobiet (brak par, urywanie kontaktu itd.) natomiast problemem kobiet jest to że jak trafiają się pary/zajebiste mirki to nie są wystarczająco zaangażowani, nie wychodzą z inicjatywą i finalnie też urywają kontakt?
  • Odpowiedz
ja bym mogla porozmawiać, ale o sytuacji ludzi na poziomie 4/10 bo wyzej nie znam realiow ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Snusmumriken_: ja subiektywnie jestem 6/10 ale to subiektywnie to to se można w dupę wsadzić
  • Odpowiedz