Wpis z mikrobloga

  • 0
@drogba90: sporo kupuję przez internet, ale faktycznie może byłem za malo czujnym. @fficek korek pokryty niechlujnie lakierem, szkło jakieś porysowane w produkcji, brak numerów na szkle (flakonie). Lancome idole.
@cacum3: Podstawowe pytanie: ile zaplaciles? Jaka wersja idole i pojemnosc? Jakie produkty ma jeszcze sprzedajacy? Podejrzewam tomy fordy aventusy i chanele po 150zl XD

Po odpowiedzi na te pytania pewnie nie bedziesz musial juz porownywac czy to fejk XD
@ewataewa to teraz pomyśl sobie tak. Jeszcze do września pracowałem w firmie, która na chinskie dane płaciła do allegro co miesiąc 70-95 tysięcy złotych, i nie były to podróbki. A to nie była top firma. To teraz matematykę zostawiam Tobie jako odpowiedź na pytanie
@cacum3: nie masz co porownywac. Typowe lowienie ludzi w swiateczny armageddon. Nikt nie sprzedaje takich ilosci chanel 200zl ponizej ceny legitnego testera. Inne ceny w sklepie tez zawsze jakas stowka roznicy, a wciskaja podrobe najnizszej jakosci ktora przy zakupie palety to jakies kilkanascie zl

Kiedys to chociaz sprzedawali wszystkie mozliwe perfumy za 109zl, nie wazne czy 200 czy 2000zl za flakon XD Dzis widac ze oplaca sie dac cene bliska oryginalu,
eric2kretek - @cacum3: nie masz co porownywac. Typowe lowienie ludzi w swiateczny arm...

źródło: Screenshot_20231227-135945_Brave

Pobierz
@cacum3: Kup sobie przez nasze forumowe zloto wyszukiwarki jak perfumehub.pl i perfumomaniak na przyszlosc. A allegro pewnie zajete liczeniem kabzy ze swiat z podrobionych towarow jak co roku XD Pamietam czasy jak wyrzucali mi oryginalne przedmioty, gdy jakies sklepy "super sprzedawcow" wciskaly podrobki