Wpis z mikrobloga

#iptv #trex #crystal #teleelevidenie
Hej
Znalazłem darmowa liste do trex, wszytko dziala w tivimate jednak co jakas 1 min, przerywa, ekran robi sie czarny na 1s, i znika rowniez dzwiek, kazdy program ma taki problem. (to nie jest buforowanie)
Dla testu sprawdzilem inna lista od telee i jest ok, nie ma takiego problemu.
Czy wam tez wystepuje taki problem? A moze mam jakis stary plik m3u (z lipca)
Na telee nie mam juz miejsc na kolejne urzarzenia a potrzebuje dodac jeszcze dwa.
Wiecie gdzie mozna kupic tanio trex (o ile nie zacina) lub crytstal? Bo wpisujac w google stron jest dziesiatki i wszytkie wygladaja jak scam.
  • 11
  • Odpowiedz
@NERP z tego co opisałeś dzieje się to dlatego że lista ma wielu użytkowników (jak sam napisałeś znaleziona w internecie) i tak będzie się dziać cały czas aż do puki nie wyłapie bana, co do teleelsrele co chwilę masz otwarta rejestracje
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@puniek: Rozumiem, czy polecany tu sklep usevq com ktory nie wyswietla sie poprawnie to dobre miejsce zeby kupic trex? i Czy listy moge uzywac tylko na jednym urzadzeniu czy dwa tez przejada bez bana?
  • Odpowiedz
  • 1
@NERP widzę że jesteś Januszem biznesu, listy kosztują grosze a ty jeszcze chcesz kombinować. Kup sobie listę na dwa urządzenia i nie będziesz się musiał o nic bać czy też twoi klienci nie będą zaraz do ciebie pisać że nie działa czy też zacina. Ps. Pisz o listę do @pawelas87 albo do @Pepper_kakaowiec
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@puniek: NIe wiem jaki jest regulamin trexa i ile urzadzen na raz na jedna liste. Na telee mam konto od lat i tam jest jasno w regulaminie ze jedna lista, na jednym urzadzeniu w tym samym czasie.
Nigdy nie kozystalem z innych iptv. Czy sklep usevq com jest dobrym miejscem na zakup listy? Czy sa lepsze miejca na zakup trex?
Znalazlem taka https://trexiptv.tv/en/ ale nie wiem czy to oficjalna, czy jakis
  • Odpowiedz
@NERP: myślisz czemu teleelsrele ma tak napisane? Kiedyś na samym początku nie było tej informacji i Janusze kupowali jedna listę i rozsylali po znajomych i też dalej sprzedawali ja i jakoś to działało aż w końcu zaczęło się zacinać, gość zaczął sprawdzać o co chodzi musi że list jest mało kupionych a serwery gorące a więc zaczął sprawdzać i doszedł że ludzie korzystają z jednej listy na wielu urządzęniach w tym
  • Odpowiedz