Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak wysrywy amerykańskich alt-rightowych profili typu "End Wokeness" jak na załączonym obrazku, jednogłośnie twierdzących że to ostateczny koniec i upadek Polski, bo zamieniono jakże konserwatywny rząd PiS na władzę lewicowej, globalistycznej opozycji. I nie są to niszowe profile, ale z dosyć pokaźnymi zasięgami w internetach.

Banda tumanów, która NIC nie wie o Polsce, Polakach, o tym co się rzeczywiście w tym kraju dzieje, z wyjątkiem tego co wyczytają na 4chanowym /pol/ i pokrewnych xD Twierdzą, że Polskę czeka teraz zalew nielegalnych imigrantów, nie mając jednocześnie bladego pojęcia, że w ich mniemaniu "dobry, konserwatywny rząd PiS" był najbardziej proimigranckim rządem po 1989 roku, wpuszczając do kraju po cichu tysiące imigrantów zarobkowych z krajów trzeciego świata xD

Banda durni, dla których w świecie wszystko jest czarno-białe, jest lewicowy globalista Tusk i konserwatywny, broniący polskich wartości Morawiecki. A szczegóły, zadłużenie państwa, inflacja, propaganda w mediach gorsza jak za komuny? Panie, a kto by się tym interesował

I siedzą takie ćwoki, i zamiast zainteresować się realną polityką, realnymi problemami, wolą szukać wszędzie spisków, masonów, NWO, deep state - gdzie popadnie, nawet w Polsce xD

Przepraszam, musiałem to z siebie wyrzucić przy świętach
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #szury
Lolenson1888 - Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśni...

źródło: IMG_20231226_090126

Pobierz
  • 92
@Lolenson1888: na szczęście wjeżdża smutny pepe ekspert od polityki i obrońca Szymona Hołowni płaczącego codziennie nad konstytucją xd straż graniczna miesiącami broniła granic a tu wjeżdża Szymon i zaprasza migrantów do sejmu xd no tak w międzyczasie klepnięto pakt migracyjny w teorii ma uprościć odsyłanie migrantów skąd przyszli lub do obozów w Afryce pod warunkiem że nie będzie ich za dużo wtedy aktywuje się punkt o relokacji xd
Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak wysrywy amerykańskich alt-rightowych profili typu "End Wokeness"


@Lolenson1888: bo jakbys wyjal glowe z tvnu i zobaczyl jak cie od pierwszego dnia po wyborach dyma twoj wymarzony przywodca to bys wyladowal na SORze ze swoim cisnieniem wiekszym niz ego holowni xD