Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak wysrywy amerykańskich alt-rightowych profili typu "End Wokeness" jak na załączonym obrazku, jednogłośnie twierdzących że to ostateczny koniec i upadek Polski, bo zamieniono jakże konserwatywny rząd PiS na władzę lewicowej, globalistycznej opozycji. I nie są to niszowe profile, ale z dosyć pokaźnymi zasięgami w internetach.

Banda tumanów, która NIC nie wie o Polsce, Polakach, o tym co się rzeczywiście w tym kraju dzieje, z wyjątkiem tego co wyczytają na 4chanowym /pol/ i pokrewnych xD Twierdzą, że Polskę czeka teraz zalew nielegalnych imigrantów, nie mając jednocześnie bladego pojęcia, że w ich mniemaniu "dobry, konserwatywny rząd PiS" był najbardziej proimigranckim rządem po 1989 roku, wpuszczając do kraju po cichu tysiące imigrantów zarobkowych z krajów trzeciego świata xD

Banda durni, dla których w świecie wszystko jest czarno-białe, jest lewicowy globalista Tusk i konserwatywny, broniący polskich wartości Morawiecki. A szczegóły, zadłużenie państwa, inflacja, propaganda w mediach gorsza jak za komuny? Panie, a kto by się tym interesował

I siedzą takie ćwoki, i zamiast zainteresować się realną polityką, realnymi problemami, wolą szukać wszędzie spisków, masonów, NWO, deep state - gdzie popadnie, nawet w Polsce xD

Przepraszam, musiałem to z siebie wyrzucić przy świętach
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #szury
Lolenson1888 - Powiem wam, że ostatnimi czasy w polityce nic mi tak nie podnosi ciśni...

źródło: IMG_20231226_090126

Pobierz
  • 92
@Lolenson1888: najlepsze jest to #!$%@? o "nielegalnych" imigrantach. Tak jakby ktokolwiek postulował tego typu otwarcie granic. Debile myślą, że jak na granicy z białorusią nie przerzuci się ciężarnej przez płot to jedyną alternatywą jest po prostu puszczenie jej samopas bez żadnej kontroli, dokumentów, formalności xD
@Lolenson1888: Też widze wylew tego i to jak jest oderwane od rzeczywistości ale niestety szopka Hołowni kompromituje i odsłania wiele. Tusk jednoznacznie od początku był za obroną granicy i przeciw masowej imigracji - m.in. dlatego Sterczewski (idiota którego niestety znałem osobiście) został w partii zmarginalizowany
@Lolenson1888:
"W UE jest ogólna tendencja niedostrzegania słonia w menażerii. W przypadku migracji skutkuje to tym, iż kwestie humanitarne przesłaniają fakt, iż mamy do czynienia z biznesem przestępczym, a z naszego humanitaryzmu korzystają ci - przykro powiedzieć - których na to stać. Nasze współczucie jest naprawdę drogo i nielegalnie opłacone. Takie rozwiązania są możliwe m in dlatego, że stanowiący prawo nie ponoszą konsekwencji swoich ustaleń. Wszystko pewno do czasu, ale to
@cario: Gadał jak wielu innych frajerów pod publike Julek itp. - na tym polega drobna różnica że on wracając z EU i znając też realne podejście EU teraz jednoznacznie idiotów jak Sterczewskiego prostował i przekaz był jasny jakie jest stanowisko.

Tusk gadał w 2015, w 2023 robi rewidując polityke w oparciu o rzeczywistość.

Kaczyści jęczeli w 2015 a od 2016-17 wprowadzili na polskie ulice cyrylice i wschodni akcent, od 2020 wprowadzili
@Lolenson1888: A mi ciśnienia nie podnosi tylko bawi. Nie ukrywam, że od kiedy PiS przerżnął lubię sobie pochodzić po amerykańskich antyłołkowych kontach i poczytać płacze o sytuacji Polski. Jestem przekonany, że co najmniej połowa odbiorców takich stron nieironicznie uważała Polskę do tej pory jako za ostoję konserwatyzmu gdzie jest 99,9% katolików, a młodzież na ulicy różaniec odmawia XD
najlepsze jest to że taki Chołownia który w żadnym wypadku nie chce pozwolić na dobrowolną aborcje byłby w USA skrajnym prawicowym konserwatystą


@OddajButa123: Tak na pewno, bo USA to przecież lewacki raj, z darmową i powszechną służbą zdrowia, łatwo dostępnym wszędzie transportem publicznym, że posiadanie samochodu jest wręcz zbędne oraz doskonałem prawem pracy chroniącym pracowników, prawda? :D
@Lolenson1888: "I siedzą takie ćwoki, i zamiast zainteresować się realną polityką, realnymi problemami, wolą szukać wszędzie spisków, masonów, NWO, deep state - gdzie popadnie, nawet w Polsce".
Słusznie. Po co szukać spisków. Kochajmy się! Politycy są naszymi rodzicami, państwo bratem i nas chroni a media zawsze chcą dobrze. Uwierzcie nauce szury! Uwierzcie naszym patriotycznym politykom! Otwórzcie drzwi, komputery i oddajcie wszystko :D
@KosmicznyNalesnik nie złapałeś mnie na kłamstwie tylko nie zrozumiałeś komentarza xD jest napisane że były na granicy, a nie że teraz nielegalnie ja tam przekroczyli. No ale nic dziwnego, rasiści tam miewają :P wprost masz potwierdzenie że przekroczyli granicę legalnie i są tu legalnie a ty dalej swoje
@wstanczyk: pokaż mi gdzie jest napisane że legalnie przekroczyły granicę? Równie mogły przekroczyć granicę nielegalnie i z pomocą różnych organizacji lewicowych złożyć wniosek o azyl będąc już w Polsce. I uwaga jeśli ten wiosek zostanie rozpatrzony pozytywnie to będą w Polsce legalnie.
Samo to że były na granicy i próbowały przekroczyć granice nielegalnie powinno spowodować że nie powinny się znaleźć w sejmie tylko siedzieć i czekać na deportacje.
@Lolenson1888: fajnopolactwo murzynskolubne jeszcze niedawno w podobny sposob spogladalo na upadline i czechy
beka z was ze uwazacie sie za lepszych od tych amerykanow ktorzy nie znaja dobrze polskiej polityki podczas gdy sami nie znacie tej u waszych sasiadow xDD
@Lolenson1888: to fajnie stawia perspektywę na opinie naszych własnych "kanałów opiniotwórczych" prowadzonych przez ekspertów od wszystkiego. Ciekawe ile razy sami lykalismy takie gówno. O tym ze amerykanie nie ogarniają bo ich system jest dosłownie prawie czarno-biały to juz szkoda gadać bo wiekszego debilizmu próżno szukać.