Wpis z mikrobloga

Mnie trochę dziwi dlaczego ludzie uważają ten serial za dobry tylko dlatego że "naśmiewa" się z Polski i Polaków, jakby to była jakaś wartość dodana. Przecież my to sami robimy non stop, to nie jest żadna nowość ani rewolucja, od lat kabarety robią dokładnie to samo.
A co do clou tego serialu czyli zawartości komediowej to na drugim odcinku nawet się dwa razy zaśmiałem, może dalej będzie lepiej bo na razie to
  • Odpowiedz
No i dodam raz jeszcze że największym plusem serialu jest scenografia, szczegóły, korekcja kolorów, pięknie się to wszystko prezentuje.
  • Odpowiedz
@windows95: WYBITNY XD obejrzałem u kolegi dosłownie 5 czy 10 minut i nie mogłem wytrzymac z zażenownia xD jak ktos ma najlepsze momenty i najbardziej te wyszukane żarty z tego gniota to proszę o wstawienie lub zacytowanie. Pośmiejemy się razem xD

Może mam tak złe zdanie o nim bo bardzo lubię takie klimaty (typu walki na miecze, nie ma pistoletów i karabinów tylko jest ten kowal w kuźni, nie ma nowoczesnych
  • Odpowiedz
@ViFio: dokładnie, cała otoczka super, tylko dać ciekawą fabułę i rzeczywiscie byłby nadserial... boli zepsucie takiego potencjału. Scenografia, kostiumy, wszystko piękne. Tylko bez treści to wszystko nic nie znaczy
  • Odpowiedz
@hehasnoname: dla mnie momentami wyjątkowo żenujący, ale chyba tylko dlatego, że niektóre decyzje są tak antypolskie i antylogiczne, ze az strach, ale chyba tacy kiedys byli Polacy
  • Odpowiedz
@hehasnoname: żaden nadserial. Ale calkiem zabawny beż dwóch zdań. Nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzalem cały sezon polskiego serialu. O ile kiedykolwiek xD moze pitbulla ale też pewności nie mam.
  • Odpowiedz
  • 1
Oglądam i nie jest źle ale szału nie ma, a już wątekm/wstawka qwerty+ dla mnie tylko pogrążył. Ja wiem że to netflix i standard ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@hehasnoname: Totalnie nie rozumiem fenomenu tego serialu. Jak dla mnie to zmarnowany potencjał i żarty czerstwe bez żadnej głębi. Najsławniejszy Jan Paweł normalnie liga mistrzow zartu #2137 xD Mam wrażenie jakby osoby, którym się tak bardzo podoba ten serial ,że oceniają na 8-10/10, były z innego świata, posługiwały się innym poczuciem humoru. To jest jakaś abstrakcja dla mnie i absolutnie nie hejtuje bo po prostu mam wrażenie jakby mi brakowało czegoś
  • Odpowiedz
@hehasnoname: Może nie jest wybitny, ale jak na razie całkiem niezły (widziałem 3 odc). Nie do końca do mnie trafia jednak doceniam humor. Wykonanie też jest na spoko poziomie. oceniam na solidne 6-7/10 i zamierzam obejrzeć całość.
  • Odpowiedz