Wpis z mikrobloga

@tidcah6gidob2ss3: dokładnie. Od dłuższego czasu na pod tagiem #dogecoin mirki regularnie narzekają na cryptsy a mimo to wciąż tam przesyłają coiny. Po co? Jeżeli zakładacie, że na innych giełdach też są takie cyrki to się mylicie. Korzystam z bter.com od 2 miesięcy i działa bez zarzutu. Bo cryptsy ma większy wolumen? Dla osób, które obracają milionem doge i mniej to i tak nie robi żadnej różnicy (przynajmniej w
  • Odpowiedz
@tidcah6gidob2ss3: (#) nowy portfel i...

2) The DigiShield difficulty algorithm: again, developed and contributed by the very clever folks at /r/DigiByte , this allows for rapid block retarget times, and rapid recovery from multipools suddenly hitting the network; meaning that our miners will no longer suffer from extremely long block times if a Multipool does decide to jump on board. This new algorithm will retarget our block times MUCH faster
  • Odpowiedz
@Scorek: @Sat222: przeczytajcie co napisałam wyżej, infrastruktura sieci jest taka, że ciągle będzie trzeba robić zmiany algorytmie, żeby to z ledwością działało. już w doge takich zmian było kilka, każda miała przyspieszyć sieć a sieć i tak drastycznie zwalnia.

@anybetter: moze przeczytaj co napisałam pod linkiem wyżej zanim zadasz mi to samo pytanie 3. raz.
  • Odpowiedz