Wpis z mikrobloga

@MaatiSHOTYzLive: Normalnie, w miejscu wyszukiwania kliknij myszką(lub palcem - dotykowy ekran), pojawi się kursor jak na windowsie i normalnie piszesz. Nie miałem nigdy problemow z działaniem klawiatury jak już się pojawiła, problem był z pojawieniem się czasami. :D
  • Odpowiedz
@MaatiSHOTYzLive kurde coś kojarzę, że w trybie pulpitu ta klawiatura steamowa chyba po prostu nie działa. Musisz wejść w ten sklep z aplikacjami w trybie pulpitu i zainstalować jakaś normalna klawiaturę ekranową pod tego linuksa. Chyba że już natywnie jest jakaś Zainstalowaną w systemie, już nie pamiętam, bo ostatnio w wakacje na wyjeździe z tego korzystałem
  • Odpowiedz
dałem ustawienia farbryczne i dalej nie działa na drugim steamdecku se zainstalowalem windowsa i chodzi elegancko a na oled nie


@MaatiSHOTYzLive: to chodzi ci o tryb pulpitu czy windowsa? W trybie pulpitu, ta klawiatura to czesc aplikacji Steam. Sprawdz czy Steam wlaczony.
  • Odpowiedz
@MaatiSHOTYzLive: Chyba się nie da, można jedynie sobie jakiś klawisz zbindować na jej wysuwanie i drugi na enter. Też bym wolał klawiaturę jak w telefonie z funkcją pisania za pomocą gestów bo jest X razy szybciej.
  • Odpowiedz