Wpis z mikrobloga

fakt, Braun akurat powinien jak każdy ruski agent skończyć gdzieś otruty srajac pod siebie.


@wstanczyk: a ty masz dowody, że to ruski agent. Może pooglądaj filmy z różnych komisji w jakich był dopóki go nie wywalili. I zastanowić się czy ruski agent opiera....l by innych za to, że są za zmniejszaniem wojskowych czy nie modernizacja sprzętu przy wschodnich granicach. A nie ma rację każdy ruski agent chciałby aby granice obcego kraju
@Gozd tak, mam dowody, sam je zapostowal. No bo chyba nie powiesz, że nie wiedział, że się spotyka z wydalonym z Polski za szpiegostwo swiridowem, prawda? Już pomijając nawet, że i tak powiela dosłownie każdy spin rosyjskiej propagandy na cokolwiek. Serio, zacznij weryfikować, polecam.
@wstanczyk: Brauna wywalili z każdej komisji aby im nie przeszkadzał nie robić nic, gdyż im przeszkadzał bo zadawał niewygodne pytania. Co do zdjęć nie wiem kiedy były robione. Nie znam rosyjskiego i nie wiem jaka jest tam propaganda, jednak jak cześć rzeczy się powiela nie znaczy, że to propaganda a ręczy jakie się dzieją. Wiesz rosyjska propaganda jest to, że u na świece ikraincow a nie ma kto walczyć o kraj,