Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj co sobote lece w miasto z ziomkami na jakies piwko itd. przez co sporo przesiaduje w roznych knajpach i mam jedno przemyslenie z tym zwiazane. Praktycznie co tydzien w kazdym lokalu obserwuje, ze jest minimum jedna lub dwie pary w skladzie murzyn + polka. To sie dzieje tydzien w tydzien jak ruszam w miasto i ide gdzies do knajpy a nie, ze raz na jakis czas cos takiego sie zdarza. Nigdy nie widzialem odwrotniej sytuacji, zeby byla murzynka + polak. Zawsze jest to ten okreslony schemat nigdy na odwrot.

Skala tego zjawiska coraz mocniej przybiera na sile bo jeszcze z rok temu raczej par murzyn + polka za bardzo nie widzialem a teraz co tydzien w kazdej knajpie cos takiego widze. Jaki z tego moral? P0lki maja tak ogromna ojkofobie i sa tak podatne na programowanie ktore jest na jakis netflixach, instagramach itd., ze dla nich taki international zwiazek to jak wygrac na loterii a i w #!$%@? dolnych jak pojada z takim bambo na wioske i beda po inglisz rozmawiac to dodatkowy fejmik.

To jest taki wstyd pochodzic z Polski i wiedziec, ze druga plec to zwykle, zakompleksione, podatne na manipulacje materace dla mokebe. Przeciez jakby lansowac w mediach, ze krowie łajno jest mniam mniam pychotka to podatne na bodzce w mediach p0lki by zarly krowie placki az by sie im uszy trzesly i mowilyby, ze to jest pyszne. Kobietom wystarczy byle gowno troche podpromowac zeby zachowywaly sie jak bezmyslne stado baranow i kopiowaly zachowania innych baranow.

kamil-tika - Zazwyczaj co sobote lece w miasto z ziomkami na jakies piwko itd. przez ...

źródło: 425887001_356695190559605_8859019103511686601_n

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@kamil-tika: i wrzuciłeś zdjęcie samych niepolek, z tego część z tych profili lata po necie już setnotysięczne okrążenie. Tak jakby być może ciężko było znaleźć nowe przykłady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważasz to bo Polki z Włochem nie zobaczysz bo musiałbyś się przyjrzeć i przysłuchać po jakim mówią. Po dzieciach też widać gołym okiem.
  • Odpowiedz
@kamil-tika:

Kobietom wystarczy byle gowno troche podpromowac zeby zachowywaly sie jak bezmyslne stado baranow i kopiowaly zachowania innych baranow.


skoro tak, to jaki problem, by zmanipulować je do związków z p0lskimi zakompleksionymi zakolakami?
  • Odpowiedz
@kamil-tika: nie każdy czarny jest zły. Ogólnie warto patrzeć na to co sobą reprezentuje dany człowiek niż na to jakiego jest koloru. Nie dziwię się czarnym że są #!$%@? skoro na każdym kroku ich się demonizuje. Nie dziwię się że czarni wykorzystują propagandową narrację żeby usprawiedliwić swoje źle zachowanie.

A będąc brutalnie szczerym to biali w USA są winni temu ze mają to co mają. Trzeba było nie sprowadzać a potem
  • Odpowiedz
@kamil-tika: bo kobiety nie potrafia logicznie myśleć - niestety. Dlatego wszelkie ciche gierki manipulacyjne majace na celu wprowadzic destabilizacje lub zmianę jakiegoś aspektu w funkcjonowaniu państwa i rodziny kieruje sie w strone kobiet
  • Odpowiedz