Wpis z mikrobloga

@styxu: mam taką maszynkę z okrągłymi ostrzami opinie na allegro zajebiste itp. ja się tym ledwo golę xDD robiąc ruchy ala kółka coś tam szybciej goli. Ale zwykłymi jednorazówkami z 3,4 ostrzami lepiej goliło chyba źle zrobiłem ze kupiłem bo to nie jest jakieś superowe jak za taką cenę to mogę kupować z wymiennymi ostrzami, ale to też miałem to z kolei się psuł plastik. Do pipy z tym wszystkim.
@styxu: Prawie 10 lat temu kupiłem jakiegoś Brauna foliowego (Ale z tych najtańszych) i miałem duże problemy żeby się nim ogolić a po roku pękła ta folia tnąca.
Jakiś Eldom głowicowy który był tańszy golił całkiem fajnie ale kilka miesięcy,góra rok i się stępił no ale kosztował nie więcej niż 100 zł.
@styxu: Niby na necie masz filmiki jak próbują ale to męczarnia, golarki foliowe dobrze zbierają z tej długości a to długość jaką osiągasz po skróceniu zarostu trymerem albo maszynką bez nasadek. Dobry trymer krócej tnie niż maszynka. I zawsze pod włos jak chcesz na gładko. Ewentualnie z włosem, na bok i na końcu pod włos.

Kup se na ali trymer jakiś za 20-40 zł jak nie masz maszynki i gitara. Jak
@Zwierz33: A najlepsze jest to że ja wtedy miałem taki słaby zarost który na luzie goliłem od razu pod włos jednorazówką Bic 1.
Zachciało mi się elektryka żeby nie machać pędzlem.
@PawelW124: Bywa ja też wtopiłem z braunem. Z foliowych to te małe są fajne moser/wahl 3615 i z dużych andis ts-2. Ale ten ostatni lepiej do hurtowni fryzjerskiej bo na allegro pełno podróbek. Ludzie kupią podróbkę i potem narzekania z dupy ( ͡ ͜ʖ ͡)