Wpis z mikrobloga

@Blackol12: Pomóc w ćwiczeniach, doradzić, zapytać o dietę, powiedzieć komplement na temat sylwetki i zapytać/zaobserwować o to nad czym pracuje. Wszystko w odwrotnej kolejności niż napisałem. Jeśli na jakimś etapie podziekuje, życzyć miłego dnia i zająć się swoimi ćwiczeniami.
@Blackol12: subtelny i trwający x czasu (jak kolega wyżej napisał - to nie jest plan na hip hura jeden trening) - jak najbardziej.

Nachalny i nastawiony na szybki zysk? - absolutnie nie - ludzie chodzący na siłownię chcą się czuć tam bezpieczni.
Gdyby do mnie w trakcie treningu podchodziły nachalne dziewczyny, to bym się tylko #!$%@?ł - to miejsce do treningu i wyżycia się.
@Blackol12:
Imo otwierać komplementem to wychodzisz na spermiarza. Często celuję w ćwiczące tinderówy to niejedna mi mówiła jak to się dziwnie czuje jak jakiś chłop, którego nawet nie zauważa do niej podchodzi i zaczyna propsować.

Nie jest to najszybsza metoda, za to w miarę sprawdzona:
Jak się widzicie w miarę regularnie o podobnych godzinach to poszukaj kontaktu wzrokowego, jak złapiesz to się uśmiechnij, jeśli odwzajemni to można działać dalej.
Obserwujesz co
@Blackol12: No jest tylko jeden sposób żeby się przekonać, grunt to żeby nie podchodzić od razu z dupy z jakimiś komplementami tylko budować pomału taką 'siłowniową' znajomość, dobre jej rozpoczęcie masz wyżej, jak ci będzie odpowiadać jakimiś półsłówkami to wiadomo xd, z fartem Miras.
@Pasterz30 nie zmienię. Jak idę gdzieś realizować jakiś cel to nawet pytanie mnie o drogę czy podanie mi czegoś co mi wypadło przez kogokolwiek jest jak przeszkadzanie mi w realizacji celu czyli jestem po prostu wkurzona że ktoś śmiał mi zawracać głowę
@JokerBonifacy na portalach randkowych, imprezach, spotkaniach ze znajomymi, na koncertach ludzie są bardziej otwarci i nastawieni na poznawanie ludzi czy dobrą zabawę. W kolejce po bułki o 7 chcesz kupić i wrócić szybko do domu, tak samo na siłce zrobić swój program ćwiczeń i wrócić do domu
@Kitku_Karola Na spotkanie ze znajomymi idziesz w celu spotkania się ze znajomymi a nie pozbawiania obcych osób, na imprezę idziesz się bawić, tańczyć i pić- to jest cel, a nie poznawać obce osoby. Na koncert idziesz żeby słuchać muzyki na żywo wykonawcy którego lubisz a nie żeby ktoś cię podrywał. Dramat, musisz być fatalna osoba do życia xd Nigdy się małpy nie nauczycie...