Wpis z mikrobloga

Dejcie mi jakiegoś plusa albo słówko na otuchę, bo od godziny siedzę przed stroną internetową i od umówienia się na wizytę do psychologa celem zdiagnozowania mnie dzieli mnie jedno kliknięcie, a ja mam blokadę w głowie. xD

Nie wiem czemu jestem takim durniem, że coś, co wy robicie w sekundę, ja nie potrafię tego załatwić od ręki, tylko zwlekam miesiącami.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eaxata: Aż musiałem sprawdzić w google co to dupokanapka i teraz rozumiem skąd taka nazwa. Nie, mam spore problemy ze sobą i dopiero jakiś czas temu wyczytałem, że to bardzo mocno podpada pod ADHD (dawniej ADD), w tym celu chcę się zdiagnozować, a jeśli się potwierdzi, to dalej biorę diagnozę pod pachę i do psychiatry po medikinet. Najbardziej cierpię przez to, że mam dosłownie nikłą koncentrację i odpływam myślami podczas
  • Odpowiedz
@dondon: Taki był plan z początku, ale wyczytałem na stronie kliniki, że najlepiej najpierw wybrać się do psychologa żeby zrobił testy i diagnozę (wizyta i badanie trwa 1h), a następnie do psychiatry po ewentualne leki (20 min wizyta).
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja: Czyli to drugie pewnie, tzn. boisz sie co wyjdzie w diagnozie. Moja rada jest taka, idź - zawsze to jakiś krok do przodu. Poza kasą za wizytę nie ma większych konsekwencji bo i tak ty decydujesz co z tym dalej zrobisz. Inaczej będziesz się na siebie #!$%@?ł, że nawet tak prostej rzeczy nie potrafisz zrobić.
  • Odpowiedz