Wpis z mikrobloga

#sejm #tvpis czego pisowi nie wybacze? tego, że jakby moi dziadkowie lat 80 umarliby w najbliższym czasie (oby nie!) to ostatnie lata wspomnień z nimi byłoby związane z tym, że co wizytę próbują mnie ciągnąć za język za kim jestem i czemu wszystko inne niż pis to największe zło. kiedyś wpadałem do nich bez powodu w odwiedziny, teraz złapałem się nad tym, że średnio chce mi się do nich jeździć. wydoili starszych ludzi z godności na stare lata.

(dziadkowie bardzo kościelni, nie było pola manewru na jakiekolwiek rozmowy) #polityka
  • 136
  • Odpowiedz
@5rapol5: tak to prawda. Zawsze byly tarcia w rodzinie jesli chodzi o polityke. Ale to co zrobil PiS z glowami tych osob (czesto bardzo latwo podatnych na manipulacje, jakies dziwne teorie spiskowe itd) to nalezy sie sroga mela na twarz.
  • Odpowiedz
@5rapol5: Ja z dziadkami nie mam kontaktu z 5 lat już od pamiętnej wigilii w której każdego wyzywali od lewaków wrogów narodu i niemców. Odkleja mocno a szkoda bo przed tvpisem byli normali.
  • Odpowiedz
@5rapol5: jest dużo rzeczy, ale top 1 to jak mówisz, to wyniszczenie psychiczne emerytów. Ja miałem studium przypadku, gdzie mój ojciec, z kogoś kto #!$%@?ł że PiS do władzy doszedł w 2015 przetransformował się w kogoś kto był w stanie mnie wyzywać, że nie głosuję na najlepszą partię i dostawał szału jak ktoś śmiecia Kaczyńskiego obraził. Tu już nawet nie dało się rozmawiać, każdy temat sprowadzał do polityki, szukał wrogów, szkoda
  • Odpowiedz
@5rapol5: Właściwie to już częściowo Radio Maryja i TRWAM robiło starszym ludziom (jeżeli ich oglądali/słuchali) PiSowską papkę z mózgu, ale gdy TVP stało się TVPiS to już robiono to maksymalnie jak tylko się dało
  • Odpowiedz
  • 127
Ja tak mam z rodzicami lv.65. Ojciec jak widzi Tuska to jakby diabła zobaczył i zaczyna wyzywać od złodziei jakby go ktoś miał usłyszeć po drugiej stronie tv. Zaorać cały PiS, za to pranie mózgów ich nienawidzę.
  • Odpowiedz
@5rapol5: Święte słowa, ja również nigdy tego nie wybaczę, że sprali moim dziadkom i rodzicom mózgi. I to jest przerażające, że Ci starzy ludzi autentycznie wierzą w tą tępą propagandę. Ostatnio się dowiedziałem, że za Tuska będa łapanki na ulicach jak za Hitlera XD I to brzmi śmiesznie, ale ja widzę tę nienawiść, która się wręcz wylewa. I nie ukrywam, że boli to że mam wrażenie, że własny ojciec sprzedałby mnie
  • Odpowiedz
@5rapol5:

co wizytę próbują mnie ciągnąć za język za kim jestem i czemu wszystko inne niż pis to największe zło


Nie jesteś odosobniony w swoich doświadczeniach. Jest pełno podobnych świadectw młodych ludzi, którzy odwiedzają swoich dziadków i nawet nie zaczynając tematu polityki są częstowani porcją "mądrości" kopiuj-wklej z TVPiS. i wszyscy podkreślają to, że odechciewa się im, jako wnukom, odwiedzać własne babcie i dziadków.

Dlatego zaoranie tego szamba w TVP, to
  • Odpowiedz
@5rapol5: To jest dokładnie powód, dla którego wczoraj miałem szampański humor. #!$%@? z #tvpis niestety również moim dziadkom ładowali propagandę 24/7 i bardzo dobrze, że zostali zaorani, nawet w taki bezpardonowy sposób.
  • Odpowiedz
Ale pisowcy nawet polskie rodziny #!$%@? swoją ideologią


@d4wid: Dokładnie tak. Moja rodzina bardziej antytuskowa, ale od żony brata totalne pisowce wieśniaki. Na samą myśl odwiedzin ich w święta i słuchania ich płaczu o tym jak to teraz będzie źle chce mi się rzygać, aż nie chce mi się tam nawet jechać.
  • Odpowiedz
@5rapol5: to jest straszne, wujek mojego szwagra był walczącym antypisowcem (siedemdziesięcioparolatek), we wrześniu złamał nogę i trafił do szpitala na 2 tygodnie. W szpitalu tylko leżał, jedyna rozrywka to telewizja, jedyne kanały TVP1 i 2. Wrócił ze szpitala jak inny człowiek, zaczął się kłócić z żoną, z dziećmi, wyzywać na Tuska i że pis to jedyny ratunek dla Polski. W wybory tylko każdego pytał na kogo głosują i robił afery, że
  • Odpowiedz
@Przegrywek123:

To co im zrobili przy użyciu tej propagandy zasługuje na kosmiczne wyroki dla każdego kto był zaangażowany.


To prawda mireczku. Dziennikarze i tak dalej którzy brali udział w tej propagandzie powinni dostać wyroki.

Chyba Giertych działa coś w tej sprawie - udział w zorganizowanej grupie przestępczej. nie wiem czy to siądzie ale warto próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@5rapol5 ja mam gorzej bo rozmawiałem z dziadkami na spokojnie , byli za innvitro, przeciw kościołowi, przeciw Czarnkowie a i tak poszli głosować na PiS, to boli..
  • Odpowiedz
  • 3
@rojek: gówno prawda, masz bardzo mądrych dziadków, którzy oddzielili kreską rodzina | polityka. do tego jest demokracja, że można zagłosować na tych co są bliżej sercu danej osobie, a nie twojemu sercu.
  • Odpowiedz