Wpis z mikrobloga

Mi się osobiście podoba #!$%@?ąc od slusznosci ktorejs partii politycznej jedna rzecz:
Kultura - nawet w takim sejmie marszałek cierpliwie słucha pisowców, poucza ich, celnie i kreatywnie ripostuje, a oni nie do końca wiedzą o co chodzi xD
Tak samo wczorajszy Piotr Zemła - bez jakichś przepychanek slownych, chamstwa, po prostu sie przedstawil, podał swoją funkcję, skwitował że jeżeli sie nie zgadzają to niech wzywają policje, i tyle, EOT.
Przecież te wszystkie suskie, sasiny i inne zwierzęta pisowskie to jak troglodyci, brak polotu, finezji, ciemna masa, która jest siłą odrywana od koryta i kwik slychać z daleka.

Nigdy wiecej pisu #sejm #tvpis #tusk
Pobierz curiousboi - Mi się osobiście podoba #!$%@?ąc od slusznosci ktorejs partii polityczne...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-28 o 22.27.06
  • 21
@curiousboi: Hołownia generalnie się nadaje. Nawet gdyby nie był to on, to trzeba było na to miejsce kogoś w tym typie i z takim doświadczeniem medialnym i innym spojrzeniem na świat niż ludzi ze skisłej bańki politycznej. Paradoksalnie typ, którego można by podejrzewać, że jest trochę z "warszawki", okazuje się znacznie bliższy spojrzenia przeciętnego obywatela niż cała masa tych politycznych Januszów.
@curiousboi: dla mnie ciekawym zjawiskiem są pomyleńcy PiS na TT, zwrotów grzecznościowych używają aż za dużo, ale z postów wylewa się pogarda dla młodszego pokolenia itd. Chyba, że to troll, bo aż ciężko uwierzyć
Pobierz Adrs17 - @curiousboi: dla mnie ciekawym zjawiskiem są pomyleńcy PiS na TT, zwrotów gr...
źródło: IMG_4080
@curiousboi: niesamowite, że o kulturze mówią wyborcy partii popierającej 8 gwiazdek, do tego mających jako drugie motto słowo wypie...lać. obie strony i teraźniejsza koalicja i PiS, podsycały nienawiść przez te wszystkie lata, która bardziej, w sumie nie wiem. Za to która strona wyciągnęła na ulicę zwykle wulgaryzmy jako manifestacje spoleczenstwa, chyba łatwo rozkminic.
@JohnDoe01

@mrKuaku to prawda, porządek musi być, a marszałek powinien dawać przykład zamiast brać udział w pyskówkach


Chyba oglądamy inne obrady. Bo ja widzę że Holownia zamiast naparzać i krzyczeć na Suskiego czy Błaszczaka, spokojnie, z kulturą, czasami po kilka razy im tłumaczy dlaczego nie mogą zabrać głosu dodatkowo wielokrotnie cytuje im punkty regulaminu
Kultura - nawet w takim sejmie marszałek cierpliwie słucha pisowców, poucza ich, celnie i kreatywnie ripostuje, a oni nie do końca wiedzą o co chodzi xD

Tak samo wczorajszy Piotr Zemła - bez jakichś przepychanek slownych, chamstwa, po prostu sie przedstawil, podał swoją funkcję, skwitował że jeżeli sie nie zgadzają to niech wzywają policje, i tyle, EOT.


@curiousboi: nauczyli się obsługiwać pisowców XD