Wpis z mikrobloga

Mi się osobiście podoba #!$%@?ąc od slusznosci ktorejs partii politycznej jedna rzecz:
Kultura - nawet w takim sejmie marszałek cierpliwie słucha pisowców, poucza ich, celnie i kreatywnie ripostuje, a oni nie do końca wiedzą o co chodzi xD
Tak samo wczorajszy Piotr Zemła - bez jakichś przepychanek slownych, chamstwa, po prostu sie przedstawil, podał swoją funkcję, skwitował że jeżeli sie nie zgadzają to niech wzywają policje, i tyle, EOT.
Przecież te wszystkie suskie, sasiny i inne zwierzęta pisowskie to jak troglodyci, brak polotu, finezji, ciemna masa, która jest siłą odrywana od koryta i kwik slychać z daleka.

Nigdy wiecej pisu #sejm #tvpis #tusk
Pobierz curiousboi - Mi się osobiście podoba #!$%@?ąc od slusznosci ktorejs partii polityczne...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-28 o 22.27.06
  • 24
Przecież te wszystkie suskie, sasiny i inne zwierzęta pisowskie to jak troglodyci, brak polotu,


@curiousboi: Prawdziwy polityk gdy trafia na Pisowców to taka sama historia jak Cortez trafiający na Azteków. Do póki go nie spotkali myśleli że to oni są panami świata i że ich dżungla to szczyt szczytów. A on ich rozgrywa ich własnymi przekonaniami na ich wlasnym podwórku
@curiousboi: co ty za bzdury wygadujesz? XD wystarczy zobaczyć jak Braun mówił o tym że zaprasza na dysputę teologiczną wszystkich chętnych i on im wszystko wytłumaczy a Kałownia uznał że on tym obraża kogoś i go wyrzucił z mównicy XD
Przecież ten cham nie ma żadnego pojęcia o kulturze.
Kultura - nawet w takim sejmie marszałek cierpliwie słucha pisowców, poucza ich, celnie i kreatywnie ripostuje, a oni nie do końca wiedzą o co chodzi xD


@curiousboi: w punkt, mnie jeszcze bawi konfa, ciągle na wszystkich plują, a później przychodzą żeby ktoś coś z nimi głosował i zaskoczenie, że mają w nich #!$%@? xD