Wpis z mikrobloga

W 16 kolejce zarówno Kane, jak i Guirassy z jednym golem.

Przed przerwą zimową Harry Kane strzelił 21 goli w 15 meczach. Do końca sezonu Bayernowi pozostało 19 spotkań.

Natomiast z innej beczki - czy to był ostatni mecz Serhou Guirasy'ego w VfB Stuttgart? Nieoficjalnie mówi się, że napastnik odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu, a zainteresowane są kluby z Anglii i Włoch.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #pilkanozna #mecz #torjagerkanone2024
zajsty - W 16 kolejce zarówno Kane, jak i Guirassy z jednym golem.

Przed przerwą zim...

źródło: LGK16

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@zajsty: powinieneś jednak moim zdaniem zmienić grafikę i nie pokazywać, że Kane ma 21 goli po 16 kolejkach, tylko przesunąć jego kółko o 1 w lewo do 15 kolejki, a to puste miejsce zapełnić tym przesunięciem. Wtedy wykres byłby bardziej czytelny i nie wprowadzałby lekko w błąd.
  • Odpowiedz
  • 1
@vardum: Po 13 kolejce brałem pod uwagę też takie rozwiązanie, ale dla mnie byłoby przekłamane bardziej niż obecne. Naturalnie, jeśli jest taka wola wśród śledzących wpisy, mogę się dostosować - ostatecznie wrzucam to dla Was.

Nie ukrywam, że wybierając to rozwiązanie liczyłem także na współprace Kanea, czyli jego nieskuteczność w przyszłym meczu z Unionem i brak konieczności "podnoszenia" wykresu z jego aktualnym golami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz