Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: miasto to tak średnio winne. Miej pretensje do ludzi. Jak miasto by porobiło wszędzie bus pasy i MPK by jeździł sprawnie, to by się ci przyjezdni rzucali że nie da się jeździć autem po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karokrakow a nie mów... Prawie 2 lata zdanie pracowałem, za #!$%@? nie umiem się przestawić, jeszcze w KRK
@mac_mod a idź w #!$%@?. Rano jadę 25-30 min, dziś wracałem 55 min, no #!$%@?. Przeżyć zimę bo na wiosnę i tak motocykl, ale po przeprowadzce z małego miasta nie mogę się przestawić za #!$%@?. Jeszcze po takim czasie pracy zdalnej... Dramat
@goferek: o 16.10 byłem na wiadukcie nad armią krajową, no i dawno nie widziałem korka od ronda ofiar Katynia aż do zakrętu za strażą pożarną, pewnie i dalej byl. Przypomniałem sobie jak to kiedyś wyglądało.
@Docent_Jan_Mula z Polski B to ja uciekłem. w sumie to tak, mieszkam tutaj od początku grudnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kapelekkiciokocio no zdalna to był trochę mój must have idąc na Kraków. Do tej pory pracowałem zdalnie, ale umowa mi się skończyła, zredukowali zespół i zostałem z ręką w nocniku. U siebie roboty bym nie znalazł, a już nie mówię o kasie, tutaj niby mam koło 1 (do