Wpis z mikrobloga

#olx #logikarozowychpaskow chryste Panie, chyba zacznę po prostu wyrzucać rzeczy zamiast je sprzedawać. Wystawiłam dywan z ikei, praktycznie nówka, sklepowa cena 200, u mnie 85. Baba kilka razy proponowała 50zł, ale z chłopem jej odpisywaliśmy, że tak tanio nie da rady i zejdziemy najniżej do 80zł. Wczoraj pękła i umówiła się na dziś na odbiór. Przyjechała z mężem, obejrzeli, kazała zwinąć bo biorą, no to zwijam ten dywan, a ona do mnie:
"To pani jest taka ciężka w negocjacjach? No masakra, nic się nie dało ugrać, myślę sobie co za wredny babsztyl to sprzedaje'. Ja zgłupiałam, że baba mnie tak prosto w twarz obraża, ale jakoś utrzymałam nerwy na wodzy i powiedziałam, że no cóż, tak wspólnie z chłopakiem zdecydowaliśmy w sprawie ceny i tyle. Wzięli dywan i poszli, a ja sobie tak myślę, że za taką niewyparzoną gębę powinna kiedyś dostać luja ogłuszacza. Tego jej życzę na te święta. A facetom, którzy się męczą z takimi roszczeniowymi #!$%@? szczerze współczuję.
  • 126
@perseweratywnosc

kiedyś chłop przyjechał do mnie z drugiego końca miasta, prawie że w nocy, w zimie i nie wziął rzeczy z Olx bo mu nie opuściłem z 90 zł na 80 zł xD


Jest szansa, że z góry założył że już na miejscu tę dychę ugra i wziął odliczone 80zł ze sobą, dlatego do końca nie odpuścił.
@Megawonsz_dziewienc: zdradze ci tajemnice ki3pie - wartyo sie targować. ja wiem ze tacy jak wy nie negocjujecie nigdy, zawsze bierzecie po takeij cenie jaką daje sprzedawca a nie tyle ile jest warte - jestes GOŚĆ. BRAWO
Tylko widzisz jak ja wystawiam jakis przedmiot x np za 300 zl i mi sie nei sprzedaje przez 3 miesiace i ktos napisze ze kupi za 200- wiesz ze sie zgadzam czasami? bo CZAS TO
właśnie był długo wystawiony za 100 i nikt go nie chciał, dopiero jak obniżyliśmy na 85, to zaczęły Grażyny pisać. Na vinted tak robię, że zawyżam cenę o kilka-kilkanaście zł, bo tam to już mało kto się nie targuje ¯\(ツ)/¯


@PinkSalmonSushi: 67 to uczciwa cena ( ͜͡ʖ ͡€)
zobaczcie na miny sprzedawców samochodów za granicą, gdzie przyjeżdża polak i pyta ile do negocjacji. jakiej urwa negocjacji - jest cena bierzesz albo elo.


@dlaczego_michau: xD tak, i co jeszcze. chyba na innym zagranico mieszkam, widoczne rużne som i jeszcze nie sprubowalem tego twojego xD