Wpis z mikrobloga

#olx #logikarozowychpaskow chryste Panie, chyba zacznę po prostu wyrzucać rzeczy zamiast je sprzedawać. Wystawiłam dywan z ikei, praktycznie nówka, sklepowa cena 200, u mnie 85. Baba kilka razy proponowała 50zł, ale z chłopem jej odpisywaliśmy, że tak tanio nie da rady i zejdziemy najniżej do 80zł. Wczoraj pękła i umówiła się na dziś na odbiór. Przyjechała z mężem, obejrzeli, kazała zwinąć bo biorą, no to zwijam ten dywan, a ona do mnie:
"To pani jest taka ciężka w negocjacjach? No masakra, nic się nie dało ugrać, myślę sobie co za wredny babsztyl to sprzedaje'. Ja zgłupiałam, że baba mnie tak prosto w twarz obraża, ale jakoś utrzymałam nerwy na wodzy i powiedziałam, że no cóż, tak wspólnie z chłopakiem zdecydowaliśmy w sprawie ceny i tyle. Wzięli dywan i poszli, a ja sobie tak myślę, że za taką niewyparzoną gębę powinna kiedyś dostać luja ogłuszacza. Tego jej życzę na te święta. A facetom, którzy się męczą z takimi roszczeniowymi #!$%@? szczerze współczuję.
  • 126
  • Odpowiedz
@PinkSalmonSushi: Ja po takim tekście powiedziałbym, że jednak się rozmyśliłem i cena to 200 zł, jak nie akceptują, to tam są drzwi. Też na przyszłość polecam nie umawiać się we własnym mieszkaniu z ludźmi z OLX i innych gównostron.
  • Odpowiedz
@PinkSalmonSushi: miałem to samo z kanapą. Skora naturalna, cena sklepowa 4k, sprzedawałem za 800ziko. Kobita negocjowala:700zl. No ok. Przyjedza po odbiór, zaczyna narzekac na skaze (1cm przetarca z tylu: bylo na zdjeciach aukcji). Zaczyna mowic co to za szajs i ze wstyd taka kanapa xd ale wezmnie za 600zl xd Nie zgodziłem sie, wracala 40km z niczym
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: o i ten pomysł mi się bardzo podoba, dziękuję Miras
@loczyn wiesz co, nie jestem od wychowywania jej ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałam odzyskać trochę kasy, udało się, baba na moją kulturalną odpowiedź się zamknęła i grzecznie pożegnała. Mogłabym być chamska i wtedy nie byłoby deala, a byłyby dwie #!$%@? osoby. A tak to mi podniosła ciśnienie na dwie minuty, pobudziła do rozmyślań, sporo ciekawych wniosków
  • Odpowiedz
@PinkSalmonSushi: do mnie na allegro jakiś pajac po pytaniu o stan książki uderzył z tekstem, że:

Jest jeszcze kwestia ceny 16PLN w ogłoszeniu + 10,95PLN dają razem 26,95PLN, a w Empiku mam od ręki za 29,32PLN


i do dzisiaj nie wiem na co liczył, bo mu odpisałam, żeby kupił se w empiku
  • Odpowiedz
@ArchDelux: kurde no masz rację, wymiękłam na maksa, a mogłam na przykład zacząć się z babskiem #!$%@?ć. Może i bym miała podbite oko na święta, ale przynajmniej dywan dalej by mi zalegał na chacie.
@Cadfael haha no i elegancko, ja bym jeszcze pochwaliła zdolności matematyczne, bardzo ładnie Pan dodał liczby ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz