Wpis z mikrobloga

jedynym argumentem pisuarów jest to, że to PO zablokowało wybory w sposób korespondencyjny - to fakt.
Ale w całej tej aferze chodzi o to, że te miernoty wydały 70mln jeszcze przed wprawdzeniem ustawy, a nie o to kto to zablokował. Czemu żaden dziennikarzyna przez te lata o to nie pyta.

#sejm #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@ultrasonic: przecież o to pytają od początku, tylko PiS również od początku odwraca kota ogonem. Opozycja w sposób legalny i zgodny z prawem przyblokowała organizację tamtych wyborów, a politycy PiS bezprawnie wydali polecenia, bezprawnie wydrukowali karty, bezprawnie zażądali danych obywateli. Ci idioci próbują przepychać narrację, jakoby to INTENCJE sprawiały, że coś jest legalne lub nie.
  • Odpowiedz
PO zablokowało wybory w sposób korespondencyjny - to fakt.


@ultrasonic: PO maksymalnie przeciagali ustawowe terminy i jeblo czyli to co teraz zrobil Duda z Morawieckim przekazujac wladze po wyborach. Nic nielegalnego. Roznica miedzy PO a Duda+Morawiecki to taki - ze PO mowilo wprost czemu to robia, a Duda odwalal jakies szopki ze "ojej Morawiecki mnie zapewnie ze ma wiekszosc wiec nie mam powodu by mu nie wierzyc. A pierwsze posiedzenie
  • Odpowiedz
@missioncritical pamiętam, że byłem wtedy w robocie i słuchałem funkcjonariusza Mazurka, jak go odwiedził pisowski gówniany Midas jacco sassine i jak to uparcie twierdził, że to przez tą obrzydliwą platformę się wybory nie odbędą XDDDDD
  • Odpowiedz