Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Równo rok temu zmarł mój mąż i zarazem najlepszy przyjaciel. Ciągle muszę udawać, że jest lepiej, że chce żyć, a prawda jest taka, że codziennie marzę by umrzeć. Żebyśmy znów mogliby być razem.
Odszedł jako bohater , walcząc ze zbyt silnym przeciwnikiem- białaczką.
życie to #!$%@? niesprawiedliwy.
Musiałam się komuś tylko wygadac.

#zaloba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 167
@mirko_anonim: no cóż nic nie zrobisz musisz znaleźć kolejnego najlepszego przyjaciela i zarazem męża. Długo tylko zajmie pogodzenie się i wypranie pamięci, że już go nie ma. Żeby podejść do nowego człowieka jak do niego człowieka a nie żeby miał być odtworzeniem przeszłości
@mirko_anonim jako że białaczka też zabrała mi bliską osobę, wiem jak się czujesz. Skutki śmierci kogoś bliskiego są bardzo bolesne I długotrwałe. Nie będę pisał że dasz radę bo sam jestem świadkiem tego jak ludzie nie dawali sobie rady ze stratą. Jedyne co mogę to że szczerze mi Ciebie żal.
@mirko_anonim:

God: Pewien mężczyzna miał trzy pudła. Każde pudełko ważyło pięć funtów. Mężczyzna ważył 190. Most mógł utrzymać tylko 200. W jaki sposób mężczyzna przeszedł przez most ze wszystkimi pudłami?


Joan Girardi : To po prostu okrutne.


God : Jak on się przedostał, Joan?


Joan Girardi : On żongluje. Tak, w porządku, rozumiem. Cały czas trzyma jedno pudełko w powietrzu. Tak, rozumiem. Co ty mówisz? Że jeśli będę żonglować pudełkami przez
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Znam twój ból. Dokładnie pół roku temu straciłem ukochaną. Samobójstwo. Mój świat się wtedy zawalił. Zostałem z potworną dziurą w sercu i poczuciem winy. Każdy kolejny dzień to koszmar. Udaje, że jest już lepiej, a tak naprawdę chce tylko by to wszystko się skończyło, bo świat bez niej nie ma sensu. Gdyby nie terapia już dawno bym ze sobą skończył.

a prawda jest taka, że codziennie marzę by umrzeć. Żebyśmy znów mogliby być razem.

Prawda to jest taka, że to na pewno nie sprawi że będziecie razem. Po stracie kogoś bardzo bliskiego życie już nigdy nie będzie takie samo. Trzeba zagryźć zęby i postarać się znów przywrócić sobie radość z życia, niestety niektórzy potrzebują na to lat. To najlepsze co możesz dla siebie zrobić. Sam przez to przechodzę i wiem, że nie
@Trao4: bój się bój bo z takim nastawieniem to wcześniej czy później skończysz marnie, sam sobie zgotujesz marny los, będąc marna namiastka człowieka
@sruba_m3: w sumie to dobrze że tak jesteś traktowany, liczę też na to że sam nie masz i nie będziesz miał tyle by nawet bankomatem nie zostać, z takim nastawieniem nie zasługujesz na obcowanie z drugą osobą, tak toksyczna istota jak Ty tylko krzywdzi